Публікації

Найцікавіше для жінок: сім’я, краса, здоров’я, кулінарія та мамині секрети
Як робити профілактику та лікувати осінню і зимову простуду. Простий метод з відео.

Як робити профілактику та лікувати осінню і зимову простуду. Простий метод з відео.

Поговоримо трохи про здоров`я!

Наша сім”я, якось так склалося, завжди була схильна до легеневих простуд. І я пам”ятаю ще з дитинства, як мама робила нам інгаляції, коли ми хворіли. Це були просто неймовірні тортури, хоча і досить ефективно діяли на наші легені. Але ось це випарювання лиця, так, саме лиця, бо треба було сидіти над паруючим баняком з якого валили клуби пари, а мама ще зверху накривала рушником, щоб та пара чітко попадала в ціль – в наше лице =) насправді легені, але нам малим, було зовсім не весело.

І хоча ці інгаляції були досить ефективні, і нам дуже подобалася підготовка – бо мама завжди наварювала ромашки, або хвої, і це дуже гарно все пахло, а тоді додавала до цього відвару соди і з кастрюлі починала інтенсивно виділятися пара – подальший процес мені особливо дуже не подобався.

Ще був варіант з відвареною картоплею. Теж було ефективно, хоча потім тої картоплі їсти було не можна=) І содою її не посипали =) але з кастрюлі, де зварили картоплю також виділялася інтенсивна пара, і треба було пекти лице під рушником, щоб хоч трошки прогріти легені і полегшити, від кашлю, дихання. Наша мама любила всякі такі народні методи, і це нас часто рятувало від антибіотиків і лікарень.

І от тепер я стала мамою, і мої дітки також почали хворіти. Особливо, коли почали відвідувати садочок і школу. І мені довелося задуматися, а чи є якісь такі інгаляції, в яких не треба пекти обличчя над парою? Бо силувати своїх дітей до таких тортур я якось не маю натхнення =) а профілактику, а то й лікування, здалося б застосувати. Ну і в часі інтерактивних технологій і рішучого прогресу, досить цікаво спостерігати як бабусині рецепти знаходять втілення в сучасних технологіях.

Так от, недавно ми завели собі ось такий милий пристрій – Юлайзен Хоум, який спробували випробувати на собі =)


До речі дуже простий у використанні. Всі деталі, які потрібно є в коробці, навіть є дві маски – одна для дорослого інша для дитини, і є також дихальна трубка, якщо маска лякає дитину.

Детальніше дивіться в моєму відео, яке я зняла під час тестування приладу =)

 

Особливо мене потішило кріплення для утримування маски. Це ж так просто і зручно – не класти маску на стіл (щоб не забруднити або випадково потягнути – діти люблять =)) а причіпити її за сам пристрій!

Люблю зручні застосунки!

Просто краса і зручність у Юлайзер Хоум

Просто краса і зручність у Юлайзер Хоум

Консультувалися з нашим терапевтом – вона дуже радила нам використовувати такий небулайзер і для профілактики і для лікування. Дала цінні поради щодо використання, до речі, щоб прийняти інгаляції треба ще до лікарських флакончиків з діючою речовиною додавати фізрозчин, я цього незнала. Ну і рекомендують такі інгаляції з 5-6 років, не раніше.

Як виявилося, показання до застосування небулайзера Ulaizer Home ось такі:

  • Бронхіт і пневмонія;
  • Профілактика і лікування гострих респіраторних захворювань;
  • Загострення хронічних захворювань горла;
  • Бронхіальна астма;
  • Грибкові захворювання дихальних шляхів;
  • Всі види кашлю;

А загалом діти дуже позитивно сприйняли ідею з інгаляціями, в нас була, навіть можна так сказати, весела гра =) Трохи незвично їм було від несильного шуму, який видавав пристрій, але, через пару секунд звикли, кажуть що сподобалося “дихати в трубочку” =)

Софійка приймає інгаляції з Ulaizer home

Софійка приймає інгаляції з Ulaizer home

Шукайте Ulaizer home у своєму місті. Він доступний і дуже зручний у використанні!

Ось тут можна переглянути список магазинув у Вашому місті: http://ulaizer.com.ua/ua/gde-kupit-ingalyator-nebulayzer/

А ми пішли оздоровлятися і приймати інгалції! =)

Всім здоров”я!

Чому масаж дитині повинні робити батьки!

Чому масаж дитині повинні робити батьки!

Масаж – це один з найдавніших методів лікування дитини, що впливає на всі без винятку системи організму. На сьогоднішній день велике значення масажу для гармонійного розвитку малечі одностайно визнано як батьками, так і педагогами, педіатрами та фізіологами.

 

Масаж для дітей є невід’ємною частиною їх успішного фізичного і нервово-психічного розвитку. Дотик життєво важливий для дитини. Чим більше ми торкаємося до малюка, тим більш захищеним він себе почуває. Під час масажу відбувається колосальний вплив на нервову систему, через рецептори, що знаходяться на шкірі немовляти. Доведено, що нервова система, в свою чергу, стимулює розвиток всіх систем дитячого організму.

 

Масажі допомагають діткам розвиватися правильно вже з перших днів життя. Оскільки більшу частину часу малюк проводить з батьками, саме від вас залежить його здоров’я та те наскільки правильно формується його тіло. Навчальна програма зробить вас справжніми експертами, дозволить почуватись впевнено а головне діяти правильно і вчасно.

 

Масаж для дітей повинен бути щоденним, він допоможе дитині впоратися з фізичним та емоційним навантаженням. Дуже часто коліки є причиною неспокою, і викликають порушення сну. Доведено, що масаж живота сприяє кращому травленню дитини і усуває коліки.

 

Масаж і гімнастика зміцнюють кістково-м’язеву систему дитини, дозволяють зробити хребет сильним і гнучким!

Це важливо для дитини, тому що навантаження на кістково-м’язеву систему посилюється з кожним місяцем все більше і більше. Дитина додає у вазі і освоює складні рухи. Вона починає сідати, повзати, ходити, тому потрібно подбати про те, щоб дитина це робила правильно та в подальшому не допустити деформування хребта.

 

До речі, у Львові для батьків маленьких діток стартують Курси дитячого професійного масажу.

 

На курсах батьки навчаться самостійно робити масаж своїм діткам згідно всіх правил (що дуже рекомендує всім відомий доктор Комаровський). Масаж допомагає налагодити особливий контакт між батьками та дитиною, якого діти дуже потребують. Завдяки правильному масажу животика можна уникнути коліків, які становлять одну з найнеприємніших проблем для дітей і їх батьків. Завдяки масажу батьки допоможуть тілу дитини розвиватись максимально правильно і швидко.

На курсах буде викладенна інформація, що робити в подальшому, аби дитина розвивалась правильно, зокрема який спорт буде корисним для вашої дитини, а який – ні та як навчити дитину любити здоровий спосіб життя.

 

Про автора та викладача курсу

Олег Янчинський – професійний масажист (медичний центр Святої Параскеви), працює з дітьми віком від двох тижнів в офіційних медичних закладах більше 7 років. Має досвід роботи з дуже широким спектром захворювань.

 

Також нещодавно, під час прямого ефіру, Олег дав відповіді на запитання щодо дитячого масажу та власне курсів. Запис ефіру ви можете переглянути нижче

 

На даний момент вже є сформована ПРОГРАМА ЗАНЯТЬ Курсів дитячого професійного масажу.

Зараз формуються дві групи. Заняття в першій будуть проводитись по вівторках та четвергах з 17:00 по 19:00.

Заняття у другій групі будуть проводитись по суботах та неділях з 13:00 по 15:00. В розкладах можливі зміни, враховуючи можливості батьків.

 

Вартість курсів: 2500 грн.

Заняття будуть проводитися в конференц-залі медичного центру Святої Параскеви. м. Львів, вул. Заводська, 7.

Усі деталі щодо курсів, цікава інформація про прийоми та техніки дитячого масажу – на сторінці проекту у Фейсбуці – Дитячий професійний масаж та в Instagram.

 

Ну і на сам кінець, декілька порад від професійного масажиста щодо дитячого масажу:

Порада 1: Ніколи не робіть масаж дитині, якщо вона плаче.

Окрім фізіологічного ефекту масаж має рефлекторний та психоемоційний позитивний вплив. Для того, щоб масаж був максимально ефективний у вашого малюка має бути позитивний настрій. Допоможіть йому у цьому, виберіть час коли він бадьорий та ситий, але врахуйте, що від останнього прийому їжі має пройти не менше години. Прийоми масажу мають подобатись малечі, якщо у наслідок ваших дій виникає незадоволення, або навіть плач негайно припиніть її, та замініть іншою, наприклад погладжуванням, обов’язково заспокойте малюка. Можливо цей прийом ви виконуєте неправильно, або з завеликою силою і він може нашкодити.

 

Порада 2: Після приїзду з полового будинку додому, одразу перевертайте дитину на животик та залишайте її в такому положенні стільки, скільки їй сподобається.

Кожен малюк індивідуальний, однак багато діток вже в дуже ранньому віці залюбки лежать на животику по декілька хвилин. Така вправа є ідеальною гімнастикою для вашого малюка та дуже корисна для животика, адже під дією власної ваги відбувається масаж черевної порожнини, це ще один метод боротьби з коліками. Розвиваються м’язи спини та шиї, що дуже важливо, адже ваш малюк стрімко набирає вагу і натреновані м’язи допоможуть йому розвиватися правильно.

 

Порада 3: Створіть приємну атмосферу.

Необхідно створити затишок малюку. Вибір та підготовка місця для масажу дитини відіграє дуже важливу роль. Ідеально підійде приміщення, яке було завчасно провітрене. Температура повітря має бути не нижчою 22°C. Буде добре, якщо ви зможете зосередитись виключно на масажі, сторонній активний шум та метушня цьому не сприятимуть. Можна вмикати спокійну музику. Така атмосфера допоможе дитині отримати позитивні емоції від процедури.

 

Усі поради та багато іншої корисної нформації – ТУТ

 

Лірика. Мінливо.

Лірика. Мінливо.

Стомилось літо – вже ступає ледве

Не обертається і просто тихо йде

Тепер я бачу, як воно схилилось

І плаче дощиком, вмиваючи мене.

  

А далі осінь розстелить тумани,

Розляжеться на них, неначе спить

Розкине коси вітряні, багряні

Буде пишатися, від сміху сльози лить.

  

Зима зненацька, наче біла киця

Наскоче і муркочучи приспить

Тебе, мене і наше світлолицє

Кохання таке, ще вразливе й молоде.

  

А весну зустрічатимемо разом

Чекатимемо, ставши на поріг

Але вона не прийде так одразу –

Ще не настав її щемливий вік.

  

Прийде і стане в мене на дорозі

Розкине квітів жменю біля ніг

А я мину її, бо я не в змозі

Побачити прекрасне через спіх.

  

Такі роки, такі хороші й добрі

Вже пролетіли – більше не вернеш

Стою сама  вдивляючись в тривозі

Не розберу – лише прийшов чи ти вже йдеш.

АВТОР: Валентина Крижановська

Як мамі знайти себе в декреті

Як мамі знайти себе в декреті

Як мамі знайти своє призначення?

Кажуть – ти не дерево, і якщо тобі не подобається те, де ти зараз, то зміни місце свого перебування.

І от мені уже 31, а я все ще стою на тому ж місці, тільки сезони  навколо мене змінюються, додаються нові рослини, а якісь покидають мене, часом назавжди.

Я таки дерево, яке вже глибоко пустило коріння, давно відцвіло і тішиться своїми трьома плодами. Але в мені ще є життя і воно прагне руху. Та чи так це легко – мамі трьох дітей відірватися від грунту і почати щось нове?

У житті кожної молодої мами наступає період соціального голоду (це мій власний термін, зовсім не науковий) – стан, коли  особистість прагне спілкування, самореалізації і розвитку, але вона не може цього отримати через прив’язаність до дитини і до зони комфорту. Голод є і хочеться насититися, але водночас не втратити зв’язок з сім’єю і не об’їстися одразу до нудоти.

А може дерево не повинно нікуди рухатися? Бо є ризик струсити плоди, які ще не дозріли та й самому засохнути, не знайшовши благодатного грунту. Єдиний вихід- знайти садівника, який це дерево дбайливо пересадить, піділлє і припильнує плоди, щоб не попадали.

Але ким буде цей садівник, який візьме на себе таку роботу?

Отже, я – дерево і зараз прийшов найвищий час визнати, що якою би сильною, великою і родючою я б не була, а мені потрібна допомога садівника, а то й кількох одразу.

Саме прагнення бути самостійною і незалежною найчастіше штовхає молодих мам на подвиги і я не вийняток. Але в цих поривах не треба гарячкувати і відкидати будь-яку допомогу. Навпаки – потрібно озвучити свої прагнення і попросити сприяння.

Як люблять жартувати чоловіки – жінки теж люди, а отже істоти соціальні. А мами тим паче. Тому будувати свої плани не враховуючи потреб інших людей ніяк не вийде.

Я дуже люблю своїх дітей. Природа нагородила мене двома доньками і синочком, які зараз ще зовсім малі і потребують мене 25 годин на добу. Особливо син, бо йому лише 9 місяців, він харчується грудним молоком і не визнає нікого окрім мене.

Але я вже маю певний досвід “вирощування плодів” і точно знаю,що вони рано чи пізно таки відпадуть. І мої діти не завжди потребуватимуть мене так сильно. А коли вони стануть самостійними, заклопотаними і дорослими людьми, а я все ще залишатимусь досить молодою жінкою, що тоді я робитиму? Що буде у мене особисто?

Психологи стверджують, що діти більше поважають і цінують тих мам, котрі реалізували себе в цьому житті, аніж тих, котрі присвятили себе дітям повністю. І це природньо. Нецікава персона нецікава, навіть коли вона твоя люба матуся.

Отож, я дерево, яке прагне руху, самореалізації і зараз треба знайти садівників.

Мені у цьому  плані пощастило, адже я маю чоловіка, на котрого можна покластися і частково передати йому свої обов’язки. Не часто, не завжди тоді, коли мені треба, а частіше лише тоді, коли він не проти, але можна. Є у мене і батьки, дай Боже їм доброго здоров’я, котрі живуть недалеко, хоча я не збираюся зловживати їх допомогою – у них своє життя. А ще у мене є подруга. І про неї я розповім, мабуть, детальніше:

Я не знаю чи вона в курсі справи, але вона і є мій головний садівник. Ви всі знаєте цю дивовижну жінку і круту бізнеследі,  і неважко здогадатися, чому саме вона має стати моїм головним садівником.

Завжди у житті людини є такі періоди, коли її просто треба взяти за руку і відвести в потрібне місце, де точно знаєш, що цій людині буде добре. От вона, напевно, щось таке знає про те, де буде добре мені і хоча ми одного віку, маємо однакову освіту, але саме їй судилося стати моїм наставником, моїм Гуру. Вона вже такі підкопи поробила навколо мого коріння, що я тепер їй довірюся – нехай пересаджує. Моя подруга точно знає як це робити, бо вже сама пережила таку міграцію з просто мами до успішної жінки і мами.

Отже садівники є, я сповнена віри і сили і залишилося лише визначити місце пересадження. А з цим уже складніше…навіть дуже складно.

Чому так складно?  Навіть не знаю, як це пояснити і чи можливо пояснити взагалі. Але я спробую…

Видатний український філософ Григорій Сковорода стверджував, що головне у житті людини це -“сродна праця”, або просто кажучи – можливість робити те, до чого душа лежить. Я свято вірю у те, що жодна праця не принесе ні фінансового, ні морального задоволення, якщо не любити те, що робиш.

Ну не можу я себе змусити, я не вмію бути організованою і служити меті в реалізації якої я не зацікавлена. Ця мета може бути дуже благородною, її реалізація може пророкувати мені мільйонні прибутки, але якщо мені не цікаво, то я знайду 1000 і 1 причину, чому я не можу це робити. А мамі трьох дітей дуже легко знайти такі відмовки – раз плюнути.

Та, на щастя, був у моєму житті один момент, коли моя свідомість ніби трохи похилилася. Не перевернулася, як то прийнято казати, а трохи похитнулася, але в правильну сторону. І похитнула її моя Гуру. Як? Зараз розповім. Насправді, все дуже просто – вона заборонила мені шукати відмовки. Заборонила перераховувати причини через які я не зможу реалізувати задумане. Натомість вона попросила шукати можливості.

В такі моменти, коли напрямок руху думок змінюється, може і голова закрутится. Думки ж важкі, вони ж матеріальні, як ми всі знаємо, і крутять голову, як під час буревію. Моя голова також пішла обертом. Але я тоді чітко вирішила, що шукатиму можливості, а не відмовки. Ще таке мислення називають позитивним.

І хто з моїх оточуючих міг би мене звинуватити в тому, що я мислю не позитивно, адже я сама вся така позитивна, життєрадісна і вічнорегочуча пані? А от! Я й сама не знала…

Тепер, коли я налаштувалася позитивно, переді мною відкрилося багато можливостей. Нові обрії кличуть мене, прагнуть, щоб я їх осягнула. А я? Я далі, як вкопана. Я ж дерево.

Я вирішила спробувати розібратися у собі. Мені завжди допомагала писанина. Я точно знаю, що записавши певні думки я їх краще сприйму, а отже є шанс, що зрозумію саму себе. Ця стаття – лише спроба оформити деякі думки. А ще я шукаю порад.

Можливо у вас був певний досвід копирсання в собі на шляху до самореалізації – поділіться!!! Я маю на меті випробувати всі найцікавіші методи і описати їх дієвість у наступних статтях. Чекаю ваших відгуків!

Автор статті та фотографій – Валентина Крижановська

Що подарувати на хрестини або книжечки найменшеньким

Що подарувати на хрестини або книжечки найменшеньким

В мене є подруга Таня, яка дуже добре знається на сучасній українській і світовій літературі. Кожного разу, як ми приходимо в гості то з цікавістю розглядаємо чарівну домашню бібліотечку, в якій красуються кольорові блискучі книжечки. Їх так цікаво розглядати, бо в більшій мірі – це книжечки для дітей =) а все що для дітей таке миле і цікаве! І особливо зважаючи на те, що в нас обох маленькі дітки – то дитячі книжечки – це одна з найактуальніших тем =)

Тетяна ще веде свій блог, який називається “Підстрибування на одній нозі” в якому описує свій побут, натхнення і поради для інших мам. І от недавно вона опублікувала чудову статтю – про книжечки для найменших. Думаю кожній мамі буде цікаво і корисно мати в арсеналі цей список якщо не для своїх малюків то для дуже вдалого подарунку. читати більше…

Дошкільна освіта. Право чи обов”язок?

Дошкільна освіта. Право чи обов”язок?

Відпустка по догляду за дитиною рано чи пізно закінчується і перед нами, молодими матусями, постає питання: що далі? (про відпустки та інші права жінок, які мають дітей можна почитати тут) Віддавати дитину до дитячого садочка чи може ще посидіти з нею вдома? А може найняти таку собі “Мері Поппінс”, щоб не тільки гляділа дитину, а ще й проводила з нею розвиваючі заняття? Давайте розберемося, що таке дошкільна освіта і чи обов’язкова вона відповідно до нашого законодавства. читати більше…

Виступ на конференції e-biz 2015

Виступ на конференції e-biz 2015

Не секрет, що моїм вчителем і наставником, завдяки якому я зайнялася он-лайн навчанням і знайшла свою справу є Орест Зуб. Про нього я не втомлюся говорити, і якщо Ви надумали заснувати свою он-лайн справу, то в українському інфо-бізнесі він найкращий.

От зовсім недавно Орест організовував он-лайн конференцію, на яку запросив виступати і мене, тож сьогодні я хочу поділитися своїм виступом з моїми читачами. читати більше…

Чи можна довіряти дитячому харчуванню вітчизняного виробництва?

Чи можна довіряти дитячому харчуванню вітчизняного виробництва?

Що таке дитяче харчування?

Всі ми хочемо для наших діток всього якнайкращого. Особливо ретельно ми обираємо для наших крихіток продукти харчування. Розуміючи виключну роль вживаної їжі для підростаючого організму, держава взяла під особливий контроль виробництво дитячого харчування для дітей грудного (від народження до одного року) та раннього (від одного року до трьох) віку. Названі питання регулюються Законом “Про дитяче харчування” від 14 вересня 2006 року.

Відповідно до вищезгаданого Закону до дитячого харчування належать: дитячі суміші початкові (стартові), дитячі суміші для подальшого годування, продукти прикорму, напої, вода бутильована для приготування дитячого харчування та/або пиття.

читати більше…

Що мамі обов”язково робити зі своїми малюками

Що мамі обов”язково робити зі своїми малюками

Я працююча мама. Причому я працюю з дому, що ускладнює процес роботи, але дає можливість доглядати за своїми малюками. А їх у мене двоє і обоє маленькі (3,5 рочки і 1,5 рік). Я пішла працювати не того, що мені бракувало грошей, хоча свої прибутки також хотілося мати (мами в декреті мене зрозуміють =)). Я вирішила не просиджувати декрет “впусту” а вдосконалюватися і розвиватися =) Я започаткувала свою справу – он-лайн відео-студію.

читати більше…

Допомога малозабезпеченим сім’ям

Допомога малозабезпеченим сім’ям

Прикладом чудового закону, який не так чудово діє, як би хотілося, в нашій державі є Закон “Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям”. В теперішні складні часи багато сімей відчувають себе такими, однак, наша держава має на це власний погляд.

Так, відповідно до названого Закону малозабезпечена сім’я – це сім’я, яка з поважних або незалежних від неї причин має середньомісячний сукупний дохід нижчий від прожиткового мінімуму для сім’ї. Такий прожитковий мінімум повинен обчислюватись як сума прожиткових мінімумів для кожного члена сім’ї. читати більше…

Page 1 of 812345...Остання »

Дивіться мої відео на YouTube

Міні-курс: мультики для соц.мереж

Міні курс зі створення відео-коміксів

Отримувати кошти з-за кордону в доларах? Сервіс для он-лайн перерахунків

Дешеве резервування житла за кордоном. Для тих, хто любить і планує подорожувати

Плануєте подорож? Отримайте 507грн на проживання!

Наша сторінка на Facebook

Наша сторінка на Google+