Масаж – це один з найдавніших методів лікування дитини, що впливає на всі без винятку системи організму. На сьогоднішній день велике значення масажу для гармонійного розвитку малечі одностайно визнано як батьками, так і педагогами, педіатрами та фізіологами.

 

Масаж для дітей є невід’ємною частиною їх успішного фізичного і нервово-психічного розвитку. Дотик життєво важливий для дитини. Чим більше ми торкаємося до малюка, тим більш захищеним він себе почуває. Під час масажу відбувається колосальний вплив на нервову систему, через рецептори, що знаходяться на шкірі немовляти. Доведено, що нервова система, в свою чергу, стимулює розвиток всіх систем дитячого організму.

 

Масажі допомагають діткам розвиватися правильно вже з перших днів життя. Оскільки більшу частину часу малюк проводить з батьками, саме від вас залежить його здоров’я та те наскільки правильно формується його тіло. Навчальна програма зробить вас справжніми експертами, дозволить почуватись впевнено а головне діяти правильно і вчасно.

 

Масаж для дітей повинен бути щоденним, він допоможе дитині впоратися з фізичним та емоційним навантаженням. Дуже часто коліки є причиною неспокою, і викликають порушення сну. Доведено, що масаж живота сприяє кращому травленню дитини і усуває коліки.

 

Масаж і гімнастика зміцнюють кістково-м’язеву систему дитини, дозволяють зробити хребет сильним і гнучким!

Це важливо для дитини, тому що навантаження на кістково-м’язеву систему посилюється з кожним місяцем все більше і більше. Дитина додає у вазі і освоює складні рухи. Вона починає сідати, повзати, ходити, тому потрібно подбати про те, щоб дитина це робила правильно та в подальшому не допустити деформування хребта.

 

До речі, у Львові для батьків маленьких діток стартують Курси дитячого професійного масажу.

 

На курсах батьки навчаться самостійно робити масаж своїм діткам згідно всіх правил (що дуже рекомендує всім відомий доктор Комаровський). Масаж допомагає налагодити особливий контакт між батьками та дитиною, якого діти дуже потребують. Завдяки правильному масажу животика можна уникнути коліків, які становлять одну з найнеприємніших проблем для дітей і їх батьків. Завдяки масажу батьки допоможуть тілу дитини розвиватись максимально правильно і швидко.

На курсах буде викладенна інформація, що робити в подальшому, аби дитина розвивалась правильно, зокрема який спорт буде корисним для вашої дитини, а який – ні та як навчити дитину любити здоровий спосіб життя.

 

Про автора та викладача курсу

Олег Янчинський – професійний масажист (медичний центр Святої Параскеви), працює з дітьми віком від двох тижнів в офіційних медичних закладах більше 7 років. Має досвід роботи з дуже широким спектром захворювань.

 

Також нещодавно, під час прямого ефіру, Олег дав відповіді на запитання щодо дитячого масажу та власне курсів. Запис ефіру ви можете переглянути нижче

 

На даний момент вже є сформована ПРОГРАМА ЗАНЯТЬ Курсів дитячого професійного масажу.

Зараз формуються дві групи. Заняття в першій будуть проводитись по вівторках та четвергах з 17:00 по 19:00.

Заняття у другій групі будуть проводитись по суботах та неділях з 13:00 по 15:00. В розкладах можливі зміни, враховуючи можливості батьків.

 

Вартість курсів: 2500 грн.

Заняття будуть проводитися в конференц-залі медичного центру Святої Параскеви. м. Львів, вул. Заводська, 7.

Усі деталі щодо курсів, цікава інформація про прийоми та техніки дитячого масажу – на сторінці проекту у Фейсбуці – Дитячий професійний масаж та в Instagram.

 

Ну і на сам кінець, декілька порад від професійного масажиста щодо дитячого масажу:

Порада 1: Ніколи не робіть масаж дитині, якщо вона плаче.

Окрім фізіологічного ефекту масаж має рефлекторний та психоемоційний позитивний вплив. Для того, щоб масаж був максимально ефективний у вашого малюка має бути позитивний настрій. Допоможіть йому у цьому, виберіть час коли він бадьорий та ситий, але врахуйте, що від останнього прийому їжі має пройти не менше години. Прийоми масажу мають подобатись малечі, якщо у наслідок ваших дій виникає незадоволення, або навіть плач негайно припиніть її, та замініть іншою, наприклад погладжуванням, обов’язково заспокойте малюка. Можливо цей прийом ви виконуєте неправильно, або з завеликою силою і він може нашкодити.

 

Порада 2: Після приїзду з полового будинку додому, одразу перевертайте дитину на животик та залишайте її в такому положенні стільки, скільки їй сподобається.

Кожен малюк індивідуальний, однак багато діток вже в дуже ранньому віці залюбки лежать на животику по декілька хвилин. Така вправа є ідеальною гімнастикою для вашого малюка та дуже корисна для животика, адже під дією власної ваги відбувається масаж черевної порожнини, це ще один метод боротьби з коліками. Розвиваються м’язи спини та шиї, що дуже важливо, адже ваш малюк стрімко набирає вагу і натреновані м’язи допоможуть йому розвиватися правильно.

 

Порада 3: Створіть приємну атмосферу.

Необхідно створити затишок малюку. Вибір та підготовка місця для масажу дитини відіграє дуже важливу роль. Ідеально підійде приміщення, яке було завчасно провітрене. Температура повітря має бути не нижчою 22°C. Буде добре, якщо ви зможете зосередитись виключно на масажі, сторонній активний шум та метушня цьому не сприятимуть. Можна вмикати спокійну музику. Така атмосфера допоможе дитині отримати позитивні емоції від процедури.

 

Усі поради та багато іншої корисної нформації – ТУТ

 

Христина Дикун

Facebook Twitter Google+ YouTube Skype