Я мама в декреті. Я сиджу в дома, виховую своїх дітей – нових людей. Це моя робота =) Я щодня встаю і виконую одне і те саме, варю їсти, годую дітей, чоловіка, прибираю за ними, стараюся передати їм знання і соціальні навики. Це не легка робота. Але найважливіша в світі! Я так вважаю, так до цього ставлюся.

IMG_3556

Багато неодружених подруг не розуміють мене. Вони не можуть уявити собі як це служити чоловікові, адже жінка достойна бути вільною! Не заперечую. Але вся справа в сприйнятті.
Мільйони мам по цілому світі дуже чекають народження своїх малюків. Кожна переживає, уявляє, готується. Але коли дитятко появляється на світ мама з жахом розуміє що все не так просто і не так солодко, як сподівалося =) І це нормально =)

kak_izbavitsya_ot_hlama_v_shkafu1

 

Прийнявши в наше життя нову людину ми виходимо зі своєї зони комфорту, і не завжди усвідомлюємо це.
Появляється дуже багато обов’язкової роботи, яку неможливо відкласти, забути, забити… бо тепер світ крутиться навколо малечі, яка не розуміє чому мама забула її нагодувати, помити чи сварить за розлитий на килим чай =)
Мами не розуміють що відбувається, їм важко пристосуватися до нового ритму, до змін. І дуже часто мами настільки закопуються в рутину, що з-поза неї нічого більше не бачать у своєму житті. Вони віддаляються від друзів, від чоловіка, забувають про свої захоплення і просто гаснуть. Спробуй не погаснути в закритому просторі =)

IMG_3574
І дуже важливо кожній мамі згадати, що довкола є інший світ. Цікавий, веселий, наповнений, несподіваний, чарівний і дуже важливий для неї. І що треба вийти зі своєї зони комфорту до цього світу.
Це не просто зробити. Але якщо чекати що діти виростуть і буде легше, чоловік найме хатню робітницю, подружки прийдуть і допоможуть, або на інші неймовірні зміни – життя пройде. Час не стоїть на місці! Діти ростуть, батьки старіють ми стаємо старшими. І те, що ми хочемо зараз, те що ми можемо зараз – трохи пізніше зміниться, і залишиться тільки пустота і думка – треба було раніше рухатися…

До чого я веду? Я хочу розповісти всім мамам, які зараз читають цю статтю про те, що можливо мати малих дітей і займатися улюбленою справою. Що можливо мати малих дітей і приділяти час собі. Що можливо почати свою справу. Я хочу сказати, що молода мама може виглядати гарно і відпочивати. Що молода мама просто зобов’язана вчитися чогось і знайти себе! Адже саме зараз до нас приходить усвідомлення того, що ми можемо більше, ніж від нас сподіваються.

IMG_3530

 

В молодої мами є дуже багато часу на роздуми. Присвятіть цей час обдумуванню стратегічного плану свого відродження і втілюйте його! Знайдіть нове хобі, захоплення, зустрічайтеся з новими людьми, відвідуйте заходи, нехай це будуть заходи для дітей – там ви зустрінете багато мам, з якими буде цікаво поспілкуватися!
Не страждайте від безпомічності – просіть допомогу! Ваші друзі, родичі не вміють читати ваших думок! Якщо ви не попросите – вони не зможуть вам допомогти!!
Не страждайте від самотності в своїй квартирі – виходьте в люди!
Не страждайте від нереалізованості – знайдіть те, що вам подобається робити і реалізуйтеся!
Візьміть себе в руки і будьте щасливими! Тільки від вас залежить будете ви щасливі чи ні! Не від чоловіка! Не від батьків! Не від друзів!!! Тільки від вас!
Візьміть відповідальність за своє життя на себе. Ніхто не винен, що ви себе запустили (якщо це так!), ніхто не винен, що ви не справляєтеся, ніхто не винен, що ви агресуєте, ніхто не винен, що ви нереалізовані, ніхто не винен, що ви деградуєте! Ваше життя в ваших руках! Ваша освіта в ваших руках! Ніколи не пізно починати! Ніколи не пізно реалізувати свої мрії!

IMG_3612

Я мама в дектері. В мне двоє діток. В кінці минулого року, завдяки тренінгам Ореста Зуба я започаткувала свою справу моєму молодшому сину тоді був 1 місяць, а старшій донечці 2 роки). В мене мало часу, щоб хандрити, щоб злитися, щоб упускати моменти і можливості. Я щаслива мама і дружина. Я рухаюся в правильному напрямку. Чого бажаю і Вам! =)

Христина Дикун

Facebook Twitter Google+ YouTube Skype