Пару років назад, коли ми з моїм чоловіком тільки починали будувати наші подружні стосунки, я дуже вимагала уваги до себе (знаю, що я не одна така молода дружина, яка хоче, щоб її чоловік приділяв їй максимум свого часу). Дзвонила йому, писала смс, випитувала про кожен його крок, дію і таке інше (думаю, кожна жінка знає про що я =)) Але йому це не дуже подобалося.

Не те, що він приховував щось від мене, ні, просто не був готовий до тотального контролю з боку своєї супутниці життя. Ми розповідали один одному ввечері про все, що відбувалося з нами протягом дня, але коли я дзвонила йому в робочий час – не завжди міг зі мною розмовляти.  Ми не сварилися через це, але я часом ображалася, бо в нього не було часу поговорити =)

Фотографія Анастасії Пороженко

Фотографія Анастасії Пороженко

Для довідки – мій чоловік приватний підприємець, а такий тип чоловіків, дуже багато часу приділяють своїй роботі, бо саме від того, скільки він пропрацює залежить скільки він заробить, а заробіток (здобування =)) для чоловіків дуже важливий аспект самовираження. І ще в мого чоловіка бувають дні, коли його телефон не перестає дзвонити =)) Це реально, я таке бачила! І я дуже добре розумію, чому він не любить зі мною спілкуватися телефоном =) Просто не той рівень емоційної наближеності =)))

Так от через деякий час  зрозуміла, як мені краще спілкуватися зі своїм чоловіком =)) адже це було важливо для нас обох. Я перестала йому дзвонити, часом писала смс з еротичним змістом (після цього завжди йшов дзвінок з його боку =)))), зате ввечері, в інтимній обстановці ми могли вдосталь наговоритися і насититися одне одним.

Коли появилися діти (а їх в нас зараз двоє і всі до 3-х років =)) Часу на розмови стало катастрофічно мало. Протягом дня і вгору глянути ніколи, не те що дзвонити (хоча часом, коли в чоловіка вільна хвилинка він робить мені такий приємний несподіваний сюрприз і дзвонить, щоб просто сказати, що любить). А ввечері ми обоє вже такі замучені, що і говорити не хочеться. Якщо є сили – то подивимося кіно, а якщо і на кіно сил немає – завалюємося спати =) Чекаємо кращих часів, коли дітки наші стануть більш самостійними =))

А от недавно в інтернеті зустріла цікавий анекдот до теми, який вирішила візуалізувати за допомогою відеоскрайбінгу, мого захоплення і віддушини, яка рятує від буденності і побуту =) Не про нас, але з підтекстом =)))))

 

 

Гарного дня! ;)

Хочете навчитися створювати унікальні відеоролики

і заробляти додаткові кошти в інтернеті?

Безкоштовно отримайте 6 простих відеоуроків про відеоскрайбінг

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

Христина Дикун

Facebook Twitter Google+ YouTube Skype