Часом бувають моменти, коли хочеться подивитися щось цікаве, але не знаєш що саме. В пошуках нетрями інтернетів, звіряння рейтингових таблиць, перечитування форумів і таке інше можна забрати не тільки бажання вже щось дивитися, але і дорогоцінний час, який ми хотіли присвятити цій приємній справі. Так от тут Ви знайдете списки фільмів, які буде цікаво і корисно переглянути а також надихнутися при нагоді =)

1. «У ПОШУКАХ ЩАСТЯ», 2008

277837

 

Заснований на реальних подіях, цей фільм, мабуть, найбільш сльозливий з усіх, представлених в добірці. Але і найбільш мотивуючий.

Історія Кріса Гарднера реальна. Прототипу героя, буквально, довелося пройти всі кола Пекла, перш ніж він отримав довгоочікуване благополуччя. Залишившись з 20 доларами в гаманці, без житла, зате з п’ятирічним сином на руках, Кріс починає справжню боротьбу за своє місце під сонцем. Він паралельно вчиться, працює, намагається налагодити зв’язки, і продати, в першу чергу, себе. Головним козирем Гарднера виявилася щирість і стійкість, які допомагали відкривати хоч і не багато, але важливі двері і можливості.

Фільм рекомендуємо тим, у кого творчий застій або неприємності на роботі.

 

 

2. «ДЯКУЮ ВАМ ЗА КУРІННЯ», 2005

1340013629_poster

 

Продавати сигарети, коли всі вже знають, що куріння вбиває? Це саме те, чим займається головний герой цього фільму – Нік Тейлор. І, треба сказати, займається досить віртуозно і зі знанням справи, інакше компанія не тримала б його на цьому робочому місці. Весь фільм – це тривала бійка між компаніями, що випускають сигарети і організаціями, що намагаються заборонити куріння і довести споживачам, що курити шкідливе. Втім, є ще один учасник цієї вічної боротьби – споживач, який у цьому фільмі чомусь відсунутий на задній план.

Фільм рекомендований для тих, хто почав сумніватися в тому, що продає. Зрештою, вибір за вами!

 

3. «ЧОГО ХОЧУТЬ ЖІНКИ», 2000

images

 

Внаслідок удару струмом, головний герой фільму, співробітник рекламного агентства – Нік Маршал, отримує незвичайний дар. Він починає чути думки жінок. Збігів не буває, адже саме зараз агентство почало працювати з товарами для прекрасної половини людства, і привернуло нового керівника, прекрасну блондинку Дарсі. Такі зміни позбавлять Маршалла очікуваного підвищення, тому він вирішує використовувати набуті вміння для того, щоб змістити Дарсі.

Фільм для тих, хто перебуває в болісних роздумах на тему того, чого ж хоче цільова аудиторія.

 

 

4. «ГЛЕНГАРІ ГЛЕН РОС» («АМЕРИКАНЦІ»), 1992

images (1)

 

У конторі, яка займається продажем нерухомості, з’являється новий керівник. Його завдання – розрухати гниле болото. Для початку він звільняє всіх, але дозволяє знову поборотися за роботу трьом співробітникам офісу, оголошуючи «соцзмагання». Перший приз – нова машина, другий – набір ножів. Третій – звільнення. Гладіатори не знали таких побоїщ, як ті, що почалися в офісі. Втім, найцікавіше – в кінці.

Фільм – відмінна інструкція для керівників відділу продажів.

 

 

5. «БОЙЛЕРНА», 2000

1343572623_ikinokz.net_5bdf525e10f4156f338618c93fe49f11

 

Цей фільм про життя біржових брокерів. Головний герой Сет Девіс – дрібний шахрай, отримує пропозицію вивчитися на брокера і заробити свій перший мільйон. Мало хто відмовився б від такої можливості. Спочатку гроші і правда починають прибувати в немислимих кількостях, але потім виявляється, що не так – то все чисто в цій компанії. У підсумку доведеться зробити вибір – залишатися в компанії з душком, або проявити чесність – хоча б перед собою.

 

Фільм, в першу чергу, для тих, хто тільки вступає в світ продажів. Про те, що вибір є завжди, головне вчасно зрозуміти, коли прийшов час його зробити.

 

 

Гарного перегляду! Відпишіть чи Вам сподобалися! ;)

 

Хочете навчитися створювати унікальні відеоролики

і заробляти додаткові кошти в інтернеті?

Безкоштовно отримайте 6 простих відеоуроків про відеоскрайбінг

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

Христина Дикун

Facebook Twitter Google+ YouTube Skype