Всім привіт. Ось і підходить наш топ до своїх призерів. Підіймаємось все вище і вище. І сьогодні буде цікавіше вдвічі, адже я поєднала №4 та № 3 у одній статті. Вони,  ці дивакуваті речі, у природі існують, як поодинці, так, на жаль, і усі разом. І коли ви дізнаєтесь, що це за дві надзвичайні позиції, вам стане надзвичайно весело =)

Отже, на сходинці №4 своє почесне місце у хіт-параді «Заборонених домашніх речей»  зайняла річ, яка своїм виглядом тішить наших бабусь, але неймовірно відлякує наших чоловіків. І це не що інше, як «Нічна сорочка від бабусь». Будьмо чесними і признаємось  хто, де і скільки разів спав у цій дивовижній  сорочинці?!

Впевнена, що відповідь не заставить себе довго чекати і кожна з нас мала такий от прикрий досвід приміряння та засинання у цьому. Також впевнена, що більшість з нас і продовжує свій марафон сімейних стосунків у цьому вбранні.

Нічна сорочка від бабусі

Нічна сорочка від бабусі

Навіть і не замислюючись у чому секрет «непривабливості» та купи докорів у сторону чоловіка, що він вам приділяє замало уваги, що у вас не так багато моментів близькості та романтизму. Пробачте, любі дівчаточка, але надалі будемо підіймати теми ще більш інтимніші, аніж були. Тому що купу обурень зі сторони чоловіків, та й моєї купи ніяк не донести до Вас, якщо мені відверто про усе не писати.

Так от,  щодо теми близькості та регулярності. Більшість жінок зараз буде себе переконувати, що це індивідуально у кожного і що одяг тут ні до чого. Зупиняємось відразу! Одяг, якраз і до усього! Розпишу, як писала на початках. Ви, молода мама, молода дружина, дружина зі «стажем», працюєте вдома, ходите на роботу, гуляєте, просто сидите вдома та дивитесь надзвичайно цікаві серіали, можна продовжувати і надалі. Але Ваш чоловік, саме ваш коханий – працює (сподіваюсь іншого не трапляється).

Так от, ваш коханий зайнятий увесь день. Він бачить десятки або одиниці, хоча в наш час сексуалізму, десятки а то і сотні дівчат на різні смаки дивляться на них звідусіль. І от його цілий день оточує купа різноманітних жінок. Дехто йому подобається. Дехто йому надзвичайно подобається. І він приходить додому, до найкоханішої своєї жінки і сподівається побачити картинку не гіршу аніж була сьогодні цілий день або навіть  – кращу!

Нічна сорочка від бабусіІ що він бачить? Свою кохану, таку гарну, неймовірно рідну,  але таку переконану, що він вас обрав раз  і назавжди і те, у чому ви виглядаєте абсолютно його не хвилює, та й взагалі немає нікого хвилювати. А всі ці дурниці про домашній одяг і про те, який він має вплив на стосунки придумали ті, у кого не склалось особисте життя і вони просто заздрять вашому «щастю»…

Очі чоловіка «прийшли» додому і починають порівнювати. Не тіште себе, дівчаточка, що він усе вже давно порівняв! Прошу Вас не тіште! Якщо він не порівнює і йому абсолютно байдуже, як Ви виглядаєте, я вже писала у попередніх статтях, тікайте від нього. Йому БАЙДУЖЕ на вас і на ваші стосунки! Ви це розумієте? Здоровий, нормальний сьогоденний чоловік не може не оцінювати,  не порівнювати,не обирати. Він просто вимушений переконатися, що він обрав найкраще. Так було завжди, просто конкуренції та сексу звідусіль будо менше.

Нічна сорочка від бабусіІ от ось кульмінаційний момент – вечір, він розслаблений, діти сплять і виходите ви! У нічній сорочці, котра нагадує про його бабусю… Але ж ви переконані, що це надзвичайно зручно! Це не якась там штучна тканина, це льон, бавовна чи ще щось там цікавіше…

І тут можна додати нашого бронзового призери – №3 «Трусики з малюнками». Зараз у багатьох може настати паніка, бо саме себе у цьому бачили на раз у дзеркалі. Признаюсь, я також себе бачила і вважала, що я просто надзвичайна Королева.

І от, як кажуть у Одесі: «Картіна маслом». Чоловік звикає до такого «одомашнення» своєї дружини, що починає порівнювати інших жінок між собою, поступово викидаючи Вас із ціє цікавої гри, а це, свою чергу, надзвичайне провалля саме для вас. Як для жінки та коханки. Він просто перестає вам нараховувати бали за вашу сексуальність та привабливість. Ви просто є в його житті. І статеве життя ваше просто є у вашому житті. Просто все так склалось не на вашу користь.

Труси з малюнками

Труси з малюнками

А воно і не може скластися по-інакшому, якщо на вас трусики «нєдєлька» або з хрюшками, мавпами, зайцями. Це знаєте, дівчатка шкільного віку носять, а не дорослі жінки, які хочуть гармонії у сімейних стосунках.

Ці «трусєля» ( пробачте мене за мою ненависть) наскільки викликають у мене обурення, настільки і у наших чоловіків. Повірте або перевірте. Було б цікаво прочитати у коментарях коментарі ваших коханий. Посміялись би усі разом =)

Пару місяців тому, купляючи собі білизну  в одному відомому магазині, побачила жіночку років 40 і спостерігала за нею…Все ніяк не могла я зрозуміти, що вона хоче і що вона купить. І як ви думаєте на чому зупинився її вибір? Трусики з різноманітними тваринними малюнками. На них була акція – здається 200 грн. за упаковку в 3 шт.

Дорослі трусики =)

Дорослі трусики =)

Спочатку майнула думка, що вона для когось це купляла, бо якось не вкладалось у мене от така картина. Як пізніше виявилось, саме для себе, адже продавець запитала, щодо потрібного розміру і вона відповіла, що це саме її і вона їх бере для себе. Повірте,  у цьому магазині був надзвичайний вибір білизни. Але чомусь вибір її зупинився на цьому… Впевнена такого дуже багато, просто ми часто дуже зайняті собою, щоб поспостерігати за іншими. У мене, чесно кажучи, відразу склалась картина її взаємодії з чоловіком. Або він відсутній і вона переконана, що їй не везе з ними (чоловіками) або вона просто не поважає свого чоловіка, а він певне забув про близькість у своїй сім’ї.

Зараз знову почуються відголоски ваших думок про те, що одяг ніяк не впливає на стосунки між нами, проблеми в іншому. Погоджуюсь. Проблеми можуть бути і у іншому, але вирішення цих проблем може знайти саме жінка. І не потрібно перекладати відповідальність на чоловіків та чекати від них нездійсненного. Працюєте з тим, що накоїли самі.

І перше, що потрібно зробити – радувати його око та пробуджувати у ньому бажання саме до вас. А не до тих, відфотошоплених  дівуль, які поза любої конкуренції. Працюйте над собою  та своїм зовнішнім виглядом і результат не заставить вас довго чекати.

Тіште очі свого чоловіка! ;)

Тіште очі свого чоловіка! ;)

Ви можете бути будь-ким. Ви можете працювати або ні. Бути досвідченою люблячою матір’ю чи просто коханою жінкою. Але ви повинні розуміти, що ваша основна задача радувати око чоловіка. Розслабляти його, коли він біля вас і давати йому зрозуміти, що все, що ви робите це саме для нього, а не для інших чоловіків, яких біля вас також безліч.

 

 

 

 

 

 

 

Тож бажаю усім пристрасті, поваги та розуміння.

До нових зустрічей!

Автор: ЯНА ОЛЕКСЮК

 

Риска

 

Отримайте в подарунок запис он-лайн семінару про догляд за волоссям

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

Яна Олексюк