Продовжуємо серію статей, про речі, які потрібно виключити з домашнього вжитку щоб привернути увагу свого чоловіка та відновити стосунки =) І в продовження нашої попередньої статті Зніміть це негайно, або що руйнує наші шлюби подаємо до Вашої уваги хіт-парад речей, та розбираємо їх по мірі спадання =) від найменшого зла =)

Отже,  №9 та № 8 нашому хіт-параді дивакуватих речей для дому зайняли зачіска «пучок», або «Що зробила, те й ношу» і бігуді, відповідно. Чому ми їх об’єднали в одну статтю, і чому вони не займають одне місце в хіт-параді? Дуже просто!

Об’єднали ми їх тому, що теми відносяться до однієї частини нашого тіла – голови, а ще в них однакове застосування, але різні методи використання. Тому вони не займають одне місце в нашому списку.

Почну з кінця. №9 зачіска «пучок», «хвостик», « Що зробила, те й ношу», «Що є – то моє» – все це виправдання для незрозумілої економії часу в 5-10 хвилин, залежно від довжини вашого волосся. Цю зачіску Ви носите коли вдома, коли гуляєте з малюком, коли є чоловік поруч, коли його немає. Вона, зачіска, ваша вірна подруга, так Ви собі думаєте.

Але насправді, все абсолютно навпаки.  Недбала зачіска виглядає зі сторони не як «Зробила бо так зручно», а як «Мені байдуже, що в мене на голові». Отже і думка оточуючих про Вас, так і формується «Їй на себе байдуже». То дайте відповідь самі собі, якщо Вам на себе байдуже, як Ви хочете, щоб  до Вас ставилися?

Виділіть всього 5 хвилин на зачіску

Виділіть всього 5 хвилин на зачіску

Якщо відверто, то чекаю-не-дочекаюсь зими, щоб жіночки «Мені байдуже» вдягали свої капелюшки і не показувала свого справжнього відношення до себе. Особливо це стосується матусь, які гуляють зі своїми малюками і їм начхати, що в них там на голові. «У них замало часу», – подумаєте Ви, виправдовуючи. Але я скажу, що у всіх часу рівно стільки, скільки вони собі дозволяють. Знаю з власного досвіду, що на голові – те й в думках!

І от уявімо ситуацію, коли коханий чоловік вранці йде на роботу, ми його так щиро проводжаємо з зачіскою «пучок», в кращому випадку, в гіршому – волосся в різні боки. І повертається він вже ввечері, а ми знову з тою самою зачіскою. Усі уявили? Тепер поставте себе на його місце!

Невже вам було б приємно, якби він, такий неймовірно гарний, ходив вдень зачесаний, а вдома навіть голову не мив? Жінки помічають такі речі дуже швидко. Відкрию Вам секрет, хто ще не зрозумів – чоловіки такі речі ще швидше помічають.

Причесатися і зробити зачіску! - завдання №1 зранку

Причесатися і зробити зачіску! – завдання №1 зранку

Пригадуєте, як збираючись кудись, Ви зробили неймовірно гарну та дорогу зачіску, а він не відводить з вас очей і робить безліч компліментів? Сподіваюсь, кожна це відчула. Так от, висновки напрошуються самі, чоловікам подобаються доглянуті, а що найголовніше, причесані жінки. Не вірите мені, запитайте у свого чоловіка. Якщо він відповість: «Кохана, мені байдуже, як ти виглядаєш», – бийте тривогу, адже йому БАЙДУЖЕ! У взаємовідносинах чоловіка й жінки в жодному випадку не може бути цього слова. В жодному!

№ 8 менш оптимістичний, адже якщо виправдання  для зачіски «Що зробила, те й ношу» знайде кожна. То для таких цікавих речей, як бігуді – виправдання немає!

Зв"язок з космосом =)

Зв”язок з космосом =)

Давайте відверто, наші чоловіки багато у чому розбираються, багато чого вміють. Але й в такий високорозвинений час, вони ніяк не можуть збагнути, для чого на голові носити ті «антени». Якось запам’ятався коментар одного знайомого: «Приходжу я додому, а там вона,  зв’язок з космосом підтримує». Більшість чоловіків, можливо, спокійно реагують на ці дивні штуковини, але, як це не парадоксально, їм не потрібно знати, яким чином Ви досягли того чи іншого ефекту, їм важливий РЕЗУЛЬТАТ.

Зніміть це негайно! Бігуді Вас не прикрашають!

Зніміть це негайно! Бігуді Вас не прикрашають!

Запам’ятайте собі це назавжди, та передайте іншим – важливий результат вроди, а не демонстрація методів та засобів їх досягнення. Недарма розумні люди придумали перукарні, де можна отримати гарний результат без зайвих зусиль. Можливо, це Вас обурить, адже не у всіх є можливість ходити до перукарні. Але  в такому випадку я наголошу ще раз і ще раз – не потрібно показувати своєму чоловіку спосіб досягнення ваших неймовірних локонів. Нехай думає, що вони з’являються тоді, коли Вам цього хочеться. Будьте трохи загадковими! ;) Це змінить Ваші сімейні відносини.

І ще одне, справжня жінка справжня у всьому. А значить і зачіска є невід’ємним атрибутом повсякденного гардеробу.

Автор статті Яна Олексюк

Риска

 

Отримайте в подарунок запис он-лайн емінару про догляд за волоссям

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

Яна Олексюк