Потроху просуваємось вище по списку, в продовженні нашого хіт-параду.

Нагадаю, що ми ведемо хіт-парад речей, які руйнують наші шлюби в якому 9 позицій, і ми вже розглянули №9 і №8

А сьогодні поговоримо про №7. Те, що найближче до тіла =) На почесній позиції №7 розмістилась нижня білизна, яка не підкреслює форми.

Мабуть немає жінки, яка хоча б раз не спробувала білизну з ефектом «pushup», або простіше кажучи – з «хитринкою». Ця білизна настільки гарно підкреслює наші переваги жіночого світу, що нам здається, що все саме так і має бути від природи.  Але, на жаль, більшість жінок нехтують цими маленькими ( або не дуже маленькими=)) жіночими хитрощами, приводячи цілу купу доводів проти цієї білизни, починаючи шкідливістю, закінчуючи ціною.

Так от, дівчата, хочу у вас відверто запитати: Ви подобаєтесь собі у цій дивовижній білизні? Однозначно відповідь – так! Так чому ж Ви думаєте, що ваші чоловіки на це не звертають увагу?

Чому ж Ви одягаєте цю дивовижну білизну тільки для того, щоб привернути увагу інших чоловіків, своїм глибоким декольте та білизною з «хитринкою», виходячи з дому?

Бюстгальтер з секретом =)

Бюстгальтер з секретом =)

«Це не про мене»,- подумає більшість і почне кидати у мене камінням. Але потім Ви сядете та задумаєтесь і дійсно більшість прийде до розуміння, що в житті саме так і трапляється, ми прагнемо уваги інших, хоча своїх нею обділяємо. Не напряму обділяємо, а так, завуальовано, непомітними речами, ось такими як, наприклад, білизною, що не підкреслює наші надзвичайні  форми.

 

Кожна жінка має надзвичайні форми. Кожна жінка має свою, неперевершену вроду.  Жінки про це знають. Десь там, в глибині душі. І кожен раз, заглядаючи в дзеркало подумки все одно питають себе: «А я дійсно ще така сама для нього гарна, як і тоді, коли все тільки починалось?» Надіюся, зараз Ви посміхаєтеся =), адже це знайомі відчуття?! ;)

Так от, милі дівчаточка, з власного досвіду можу сказати, що ТАК! Ви дійсно для нього все така сама прекрасна, просто він вже звик! Звик до вашої сяючої вроди, до ваших надзвичайних форм. І Ви, ігноруючи білизну з «хитринкою», знову і знову йому нагадуєте, що все так само, як і колись, або не допусти Боже, гірше.

Тому розумні люди ще в 40-хх роках придумали такий собі хитрий бюсгалтер, який може не те що підкреслити ваші неймовірні форми, а й трошки їх скрасити. Цим винаходом зараз користується увесь світ. Окрім нас, заклопотаних мам, затурканих жіночок, забіганих бізнес-вумен. Ми все це знаємо, але забуваємо, що це потрібно носити й вдома. Коли наш коханий поруч і коли  він має бачити саме нас неймовірно гарних, а не інших жіночок, які прагнуть вхопити погляд чужого чоловіка.

Бюстгальтер«Це шкідливо постійно носити. Це не гігієнічно. Це дорого», – кожна з вас допустить один із варіантів, чому ви цього не носите вдома. А ще одне із розповсюджених тверджень: «Вдома тіло повинно відпочивати, треба взагалі без нічого ходити», може й так, нехай відпочиває. Для цього є ціла ніч і цілий день, коли коханого немає поруч =)

Замініть білизну на екологічно-правильну та неймовірно комфортну вдень. А вдома, коли маєте кілька спільних годин з коханим чоловіком, покажіть йому наскільки він вам не байдужий. На скільки його бажання для вас важливі. І нехай його подиву не буде меж, адже те, що він побачить у вас, його неймовірно вразить.

 

Чоловіки по своїй натурі  візуали і тому для них важливо отримувати задоволення від того, що вони бачать. І їм зовсім не потрібно знати, яким чином здобувається певний ефект. Гарних вам експериментів та сяючих очей коханих чоловіків. До зустрічі!

 

ПС: а яку білизну Ви носите в дома? Напишіть будь ласка в коментарях для статистики ) Будемо дуже вдячні =)

Автор: Яна ОЛЕКСЮК

Риска

Отримайте в подарунок запис он-лайн семінару про догляд за волоссям

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

Яна Олексюк