Ось і номер 5, в продовження нашого хіт-параду заборонених домашніх речей для жінок (певне, і для чоловіків =)). Отже, хто не в темі, що тут відбувається,  пролистуйте трошки  сторінок і ознайомтесь будь-ласка з попередніми пунктами – №6, №7, №8 та №9. Прочитавши їх, сьогоднішній наш номінант буде ще брутальнішим та небезпечнішим для Жінки, яка хоче бути Королевою.

 

1175534Навіть не знаю з чого почати, адже в моїй голові вже давно, ще з юності, засіла думка, що старі заляпані футболки та безформенні штанці не для дому. Але виявляється я одна з небагатьох, хто мав такий погляд. Виявляється, дівчаточка та жіночки обираючи з своєї шафи домашній одяг, дуже ( дуже-дуже) часто тягнуться до цих неймовірно потворних речей.

zuhvaliy-stil-mltar-v-zhnochomu-odyaz-9-foto_958

Часто це виникає саме у молодих матусь, які в своє виправдання кажуть: «Так все одно через 5 хвилин все буде брудне, малюк мене обмастить, я кудись влізу, щось на мене впаде і т.п.». І вони знову і знову витягають зі своєї бездонної шафи купу того мотлоху для дому.

119249209_1_644x461_prodam-novye-flisovye-shtany-dlya-doma-razmer-xl-harkov

 

Пригадується, як одна читачка на початках в коментарях написала : «От ви все гарно пишете, але підкажіть в чому мити унітази?» Так от, милі дівчаточка, якість та швидкість миття тої чи іншої частини вашого будинку не зміниться будете ви у безформеному одязі чи у гарному костюмі чи гарній сукні. « Сукня??? Яно, ти в собі?» – , чується мені відголоски ваших думок. Так, саме в сукні я особисто мию свої унітази, чищу ванну або мию підлогу ( тут сукня значно коротша). І знаєте. На якість зовсім не впливає, часу витрачаю стільки ж або навіть менше. Бо настрій в мене гарний та бадьорий. Бо виглядаю я гарно.  І коли раптом зустрінусь з собою у дзеркалі в мене не виникає думок: «Ооо хто це? Треба швидше все помити та причепуритися»!

23082013111

Повернусь до теми молодих матусь. Дівчата, а ви знаєте, що смаки вашої дитини закладаєте саме ви? Так от те, як ви виглядаєте вдома, постійно, поруч біля своєї дитинки, формує її особистість. Не так глибоко, як хтось зараз подумає. А значно простіше  але також не менше важливо. Якщо у вас хлопчик, то образ матері у страшному одязі буде з ним надалі усе його життя. І щось мені підказує, що таку ж «нечепурку» він приведе до себе додому. А якщо у вас дівчинка. То все стає дедалі гірше, бо вона буде наслідувати ваш приклад, якби ви не намагались його в майбутньому викорінити, бо це не заклалось з раннього дитинства. Ми багато чого упускаємо з виду, сподіваючись, що потім, магічною паличкою усе виправимо. Але потім буває запізно.

Знаєте, можливо саме Вас це не обходить, усе вище написане, можливо Ви саме та, яка слідкує за собою і вдома також. Але переконана, що у вашому оточенні є саме такі хороші дівчатка, які неймовірно добрі, порядні, а що саме головне  – гарні. Але їм ніхто не підказав вчасно, що одяг, який згадувався вище, абсолютно не прийнятний. І саме ваша мета до них це донести. Останнім часом, спілкуючись з великою кількістю жінок, ловлю різні реакції на мої доводи, щодо домашнього одягу. Але дуже приємно, що більшість дякую за поради та прислухається. Нещодавно, одна моя знайома  в той же день, яка почула мої думки, щодо домашнього гарного одягу мене запитала : «Не позичиш трохи гривень, сьогодні з дому не взяла, зараз же біжу поновлювати свій домашній гардероб?!». Знаєте, так приємно, що молода дружина дбає про майбутнє своєї сім’ї і вона, як і я, переконана, що успіх залежить виключно від жінки.

Ще раз повертаючись до заляпаних футболок та безформенних штанців. Думаю, Вам не потрібно ще раз наголошувати чому не можна, або навіть заборонено, носити цей потворний одяг. Але на всяк випадок напиши по пунктах:

  1. Це не гарно!
  2. Це не комфортно!
  3. Це не викликає гарних почуттів до себе!
  4. Це не викликає у вашого коханого чоловіка гарний асоціативний ряд ( сподіваюсь, усі розуміють цей рядок?)
  5. Це формує у ваших дітлахів неправильні смаки!
  6. І що найголовніше – Королеви у такому не ходять!

Сподіваюсь, вкотре нікого не образила своїми думками. А лише допомогла глибше зрозуміти наслідки своїх необдуманих дій. Продовження незабаром…До зустрічі!

Автор: Яна ОЛЕКСЮК

Риска

Отримайте в подарунок запис он-лайн семінару про догляд за волоссям

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

Яна Олексюк