От руки так і тягнуться настрочити про №6! Так і просяться неймовріної критики з моєї сторони, адже я б це підняла кількома пунктами вище, але ж ні, чоловіки розставили так, відповідно, я не маю права нічого змінювати. Лише констатую та описую.

Отже, на позицію № 6 в нашому хіт-параді заборонених речей для дому, піднялись халитики на запах у квіточки=) Чому саме на запах і чому саме в квіточки?  Я сама вже кілька років ламаю голову над цим патання. Але попит породжує пропозицію. Відповідно, одне без іншого не можливе.

Халатики в квіточки №6 у хіт-параді заборонених речей

Халатики в квіточки №6 у хіт-параді заборонених речей

Скільки не заходжу в гості до своїх знайомих, у визначений час (наголошу – у визначений), стільки не перестаю дивуватися, чому вони одягнені у ці дивакуваті речі.

Ну от чесно, з останнього. Домовилась зайти в гості до приятельки. Приходжу у домовлений час. А вона мені відкриває двері у халаті! Стою на порозі, а язик так і чешеться запитати: «Ти мене не чекала?». Стою, стою і от наважуюсь таки запитати. А вона на мене так дивно витріщається і каже, “Чого ж ні, ми ж домовились”. А я їй у відповіді: «Ти просто бігаєш у халаті!», на що вона мені так гордо: «Так це в мене парадно-вихідний».

І от продовження нашої зустрічі додумаєте самі… Хто не хоче вигадувати, відповім, сиділи з нею пили смачнючий чай з дивовижним пирогом, вели інтелектуальні бесіди, а я подумки все поверталась до халатика на запах, квіточок, мільйони квіточок на цьому халатику.

Справа не в жінці а в її одязі!

Справа не в жінці а в її одязі!

От чому скажіть мені, ми жінки, вважаємо лише правильними наші припущення? От на прикладі вищезгаданої ситуації, можу  констатувати цей факт впевненіше. Тому що моя знайома жодного разу навіть не намагалась запитати про мою дивну реакцію. Для неї простіше сприйняти мене не зовсім «нормальною», ніж визнати той факт, що у неї щось не в порядку.

І повертаючись до моїх роздумів щодо очевидного факту, як ми одягаємось вдома наодинці, так ми сприймаємо себе – мені так хочеться допомогти моїй знайомій, але страх знов бути «дивною» в її очах мене зупиняє. До речі,  моя знайома не одружена, а лише на етапі «букетно-цукеркового» періоду! Її хлопець частенько заходить до неї у гості попити чаю. Дуже надіюся, що його в халаті вона не зустрічає.

Розкрию тему до кінця і поясню тим, хто мене й далі вважає дивною!

Чоловіки створіння, які люблять очима (милі чоловіки, пробачте, але ми всі Божі створіння). І вибираючи ту чи іншу жінку собі в пару, сподіваються, що вона буде гарною завжди! Відповідно, жінці потрібно завжди виглядати наче вона з обкладинки журналу.

А ніхто не казав, що бути справжньою жінкою легко. Ніде не написано, що отримавши того чи іншого чоловіка, він ваш назавжди і ніщо не змусить його звертати увагу на інших жінок. Тому, коли я бачу от такі дивні ситуації, відразу постає питання: «Ви хочете відбити від себе увагу усіх можливих потенційних чоловіків?». Якщо відповідь «Так!», тоді нічого не міняйте. Але якщо  відповідь «Ні», тоді чого ж ви така нечепура?

Ще один приклад, чому це не потрібно одягати!

Ще один приклад, чому це не потрібно одягати!

Чому ці дивакуваті халатики заполонили усі відмові магазини одягу для дому? Чому стільки жінок ходять у них по телевізору, у дворі, врешті-решт. Не вірите, що і у дворі ходять? Я цього літа спостерігала таку картину кілька разів, коли на дитячий майданчик мого двору, мамочки вийшли на обідню прогулянку зі своїми малюками.

Пригадую, як два роки тому також одягала такий халатик, він був у краплинки. Але це був спеціалізований, для вагітних жінок. На той момент я ще не була на дорозі відкриттів домашнього гардеробу, і лише шукала, щоб такого гарного прикупити у пологовий будинок. З усього гарного вибрала саме той. Скажу вам відверто, в ньому я почувалась, як старенька бабуся, якій важко одягатися та доглядати за собою. Але така от реалія. Той халатик перейшов далі у спадок моїй вагітній кумі. І сподіваюсь, ми його більше ніколи не побачимо. Але, аналізуючи зараз свій вибір, я більше ніколи це не вдягну. Навіть у пологовий! Адже зараз таке неймовірне різноманіття гарних костюмів, що поволі думаєш, хто таки наважується зараз на ці халатики!

Я в халатику в крапельки.

Я в халатику в крапельки.

Тому милі жінки, прошу вас ще раз добре подумати над цим дивакуватим одягом. Найпростіше, що можу порадити, сфотографуйте себе. От так як ви ходите вдома без макіяжу, зачіски та гарного настрою. Якщо Вам сподобається фотографія, значить ви одна із небагатьох красунь, яка задоволена собою будь-коли і будь у чому. Але якщо відповідь інша, то раджу лише поміняти одяг і побачите відразу, як картинка почне змінюватися. Так я робила на початках, коли переходила на новий рівень «одомашнення». Тоді я вранці собі не подобалась дуже, але почала змінювати лише одяг і зрозуміла, що помітні покращення є. Тому раджу і вам спробувати і ви відразу помітите неймовірний результат.

Доречі, навіть зараз пишу статтю у досить пізній час, на мені довга шикарна домашня сукня, на обличчі маска для обличчя, відчуваю себе Королевою!

Бажаю кожній з нас бути завжди Королевою вдома, в думках  і у снах! До нових зустрічей!

p.s.- після кількох статей, раніше виданих, я почала отримувати від читачів листи. Дехто пише з вдячністю про те, що відкрила очі на «непримітне» у їхньому заклопотаному житті. А дехто настільки брутально висловлюється з приводу моїх міркувань, що хочеться запросити їх у «Домашній марафон», я б це так назвала. Щоб кожен день кожна з нас виставляла свої фото домашнього одягу, а я натомість свої. І тоді б кожен зробив висновки.

Те про що я пишу, ніяк не впливає, як я відношусь до людей, жінок чи чоловіків. Воно лише допомагає мені висловити своє бачення дійсності.

Отже, в кого таки закрадеться думка про «Домашній марафон», пишіть, організуємо=)

Автор: Яна ОЛЕКСЮК

Риска

Отримайте в подарунок запис он-лайн семінару про догляд за волоссям

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

Яна Олексюк