30-ДЕННИЙ МАРАФОН ДЛЯ ЖІНОК, ЯКІ ХОЧУТЬ УКРІПИТИ АБО ВРЯТУВАТИ СВІЙ ШЛЮБ

СПІЛЬНЕ ЧИТАННЯ ТА ОБГОВОРЕННЯ КНИГИ

Хелен Анделін – досвідчена письменниця і лектор, яка виступає на теми шлюбу і сімейного життя. Автор двох класичних бестселерів – «Чарівність жіночності» і «Чарівна дівчина».

У 1963 р., виступивши проти «другої хвилі» фемінізму, Хелен Анделін організувала курси «Чарівність жіночності», які фокусуються на жінці як дружині і матері. У подальшому ці курси переросли в рух «Чарівність жіночності» і отримали підтримку серед жінок багатьох країн світу.

Концепції Хелен Анделін підтверджуються її батьківським успіхом. Разом з чоловіком вони виховали вісьмох дітей, і всі вони – високоморальні, відповідальні та успішні люди. Як дерево пізнається по плодах, так і подружжя Анделін можна оцінити за їх дітьми, що стали для них найвищою рекомендацією. У їхній родині тепер ростуть тридцять три онуки, яких виховують у відповідності з цими концепціями.

Хелен Анделін померла 7 червня 2009, після нетривалої хвороби. Їй було 89.

МИ СТАРТУЄМО 1 ВЕРЕСНЯ!

ДОЛУЧАЙТЕСЯ!

ДЛЯ КОГО БУДЕ КОРИСНИМ МАРАФОН:

– Для заміжніх жінок. Наявність і кількість дітей в сім’ї значення не має;

– Для тих, у кого в родині є проблеми у взаєминах;

– Для тих, хто відчуває охолодження почуттів до чоловіка;

– Для тих, хто незадоволений статусом домогосподарки або мріє залишити роботу і зайнятися тільки домом і родиною.

МЕНШ КОРИСНИМ МАРАФОН БУДЕ:

– Для незаміжніх дівчат.

– Для тих, у кого в родині все добре і бути краще не може.

– Для тих, хто повністю задоволений своїм чоловіком, його характером і звичками.

Кому НЕ МОЖНА брати участь у марафоні “Чарівна жіночність”:

Тим, хто поділяє ідеї фемінізму. Принципи, які будуть викладені в ході марафону, засновані на тому, що головою сім’ї має бути чоловік, а жінка – його помічницею і господинею дому. У ході марафону ми не будемо з’ясовувати, на чиєму боці правда. Якщо Ви не згодні, тоді від участі краще утриматися.

Тим, у кого є релігійна нетерпимість. Автор книги «Чарівна жіночність» не приховує того факту, що вона християнка. Вона не агітує приймати християнство і не стверджує, що її погляд єдино правильний. Ми теж не будемо цього робити. Ми взагалі не будемо торкатися теми релігії. На марафоні КАТЕГОРИЧНО ЗАБОРОНЕНІ дискусії на питання релігії, спроби довести істинність або хибність будь-якого релігійного вчення.

Тим, хто не готовий працювати над собою, своїм характером, звичками, способом мислення. Відразу попереджую, що марафон буде складним. Ми не будемо вивчати, як треба одягатися чи підбирати косметику, щоб подобатися чоловікам – для цього існують глянцеві журнали. Ми будемо говорити про добробут, терпіння, мудрість, розуміння, щастя. Щоб взяти участь у марафоні, підпишіться на розсилку.

ЯК БУДЕ ВІДБУВАТИСЯ МАРАФОН

1. Марафон є безкоштовним.

Вам не потрібно буде нічого купувати, переказувати за участь гроші і таке інше. Це чисто благодійний марафон для створення міцної української сім”ї.

2. Це он-лайн марафон.

Все буде відбуватися в інтернеті. Не потрібно нікуди їхати і прослуховувати/читати розділ книги можна буде в будь-який зручний час.

3. Як ми будемо читати книгу?

Щодня на e-mail, який Ви вкажете при реєстрації, будуть приходити записи однієї частини книги, яку можна буде обговорити на сторінці з цим записом, запитати думки інших, поспілкуватися і отримати поради від учасниць та куратора марафону.

4. Конфіденційність

Ви можете прийти під псевдонімом, якщо не хочете бути впізнаними, і Ваші дані, коментарі і обговорення не будуть розповсюджуватися за межами нашого марафону.