МАРАФОН ОНОВЛЕННЯ СІМЕЙНИХ СТОСУНКІВ “МАЙСТЕРНІСТЬ БУТИ ЖІНКОЮ”

Запис на марафон

«МАЙСТЕРНІСТЬ БУТИ ЖІНКОЮ»

За книгою Х.Анделін «Очарование женствености»

 

Марафон оновлення сімейних стосунків "Майстерність бути жінкою"

Якщо Ви зараз читаєте ці рядки, це означає, що Ви нещодавно зробили щось дуже хороше, і Доля посилає Вам подарунок – можливість змінитися самій і змінити свій шлюб, стати щасливішою, мудрішою і жіночнішою.

Швидше за все, Ви прийшли на марафон за рекомендацією. Можливо, його порекомендувала Ваша подруга. Або Ви отримали запрошення в розсилці. Або прочитали відгук в інтернеті і за посиланням потрапили на сайт. Якими би шляхами Ви не прийшли на марафон, повірте, це не випадково. Ви стоїте на порозі дивовижних відкриттів про саму себе і про ваш шлюб.

Важливо:

Участь у марафоні безкоштовна;
Місце проведення – форум сайту;
Книгу купувати не треба – ви її отримаєте в електронному вигляді разом з усіма матеріалами.
Як тільки Ви зареєструєтеся Вам на пошту почнуть приходити листи з матеріалами (розділи книги в текстовому та аудіо форматі) а також домашні завдання.

На жаль українського перекладу книги немає, тому всі матеріали будуть російськомовні, але на форумі можна писати українською.

 

Для кого марафон МАЙСТЕРНІСТЬ БУТИ ЖІНКОЮ” 

за книгою Хелен Анделін буде корисний:

Марафон оновлення сімейних стосунків "Майстерність бути жінкою" – Для заміжніх жінок. Наявність і кількість дітей в сім’ї значення не має;

 – Для тих, у кого в родині є проблеми у взаєминах;

 – Для тих, хто відчуває охолодження почуттів з чоловіком;

 – Для тих, хто незадоволений статусом домогосподарки або мріє залишити роботу і зайнятися тільки домом і сім”єю.

Меншою мірою марафон буде корисний:

– Для незаміжніх дівчат;

– Для тих, у кого в родині все добре і бути краще не може.

– Для тих, хто повністю задоволений своїм чоловіком, його характером і звичками.

Кому НЕ МОЖНА брати участь у марафоні “МАЙСТЕРНІСТЬ БУТИ ЖІНКОЮ”:

Тим, хто поділяє ідеї фемінізму. Принципи, які будуть викладені в ході марафону, засновані на тому, що головою сім’ї має бути чоловік, а жінка – його помічницею і господинею дому. У ході марафону ми не будемо з’ясовувати, на чиєму боці правда. Якщо Ви не згодні, тоді від участі краще утриматися.

Тим, у кого є релігійна нетерпимість. Автор книги «ОЧАРОВАНИЕ ЖЕНСТВЕННОСТИ» пише про релігію, і сама вона за віросповіданням – мормон. Вона не агітує приймати яку-небудь віру і не стверджує, що її погляд єдино правильний. Ми теж не будемо цього робити. Ми взагалі не будемо торкатися теми релігії. На марафоні КАТЕГОРИЧНО ЗАБОРОНЕНІ дискусії про релігію, спроби довести істинність або хибність будь-якого релігійного вчення. Ми не вивчаємо цю книгу як релігійну, а викладені нею в книзі погляди щодо релігії і церкви не вважаємо істинно вірними.

Тим, хто не готовий працювати над собою, своїм характером, звичками, способом мислення.

Відразу попереджаю, що марафон буде складним. Ми не будемо вивчати, як треба одягатися чи підбирати косметику, щоб подобатися чоловікам – для цього існують глянцеві журнали. Ми будемо говорити про доброту, терпеливість, мудрість, розуміння, щастя.

Щоб взяти участь у марафоні, підпишіться на розсилку.

Ніякого спаму, гарантую!

P.S. Підписавшись на розсилку, Ви будете отримувати матеріали для читання (розділи з книги + аудіозапис), домашні завдання, зможете публікувати звіти і писати на форумі.

Напишіть відгук