30-ДЕННИЙ МАРАФОН ДЛЯ ЖІНОК, ЯКІ ХОЧУТЬ УКРІПИТИ АБО ВРЯТУВАТИ СВІЙ ШЛЮБ

ДЕНЬ 1

Доброго дня і вітаю!

Я дуже рада, що Ви тут з нами, і надіюся що ми пройдемо цей шлях і змінимо своє сімейне життя на краще!

Мене звати Христина Дикун, я автор блогу мудрості для жінок SmartLady і я буду куратором цього он-лайн марафону – спільного читання книги Хелен Анделін “Чарівність жіночності”.

На превеликий жаль книги українською мовою ще не видали і перекладу українською мовою немає. Тому всі матеріали ми даємо російською. Також дуже хочу поділитися з Вами повними аудіо-записами, які ми зможемо слухати гуляючи з малюками або відпочиваючи. Ці записи зробила Дарія Черненко, автор проекту Меню Неделі, білоруска за походженням, колега і чудова жінка, яка начитала всю книгу і подарувала нам таку можливість слухати її повну версію.

Наше читання не зовсім просте, воно прив`язане до часу, адже ми маємо прочитати книгу за 30 днів. Це не важко, враховуючи, що книга дуже цікава і цінна. Тому читайте і обов`язково виконуйте домашнє завдання до кожного розділу. Виконання домашнього завдання – одне з основних запорук зміни у Вашому житті! Як би складно не було, як би пересилювати себе не потрібно було (а такі моменти дійсно будуть) – дуже важливо зробити все, що в Ваших силах для результату.

В кінці цієї сторінки є можливість коментувати. Я зробила форму коментування анонімною, щоб Ви не відчували дискомфорту і не переживали за коментарі, залишені тут. Ви можете писати про труднощі, які у Вас виникають з домашніми завданнями, просити допомоги та підтримки, радитися і радити, виговорюватися і допомагати одна одній.

Я також буду проходити цей марафон разом з Вами, і мені буде надзвичайно приємно відчувати плече підтримки і бачити всі наші поступи на шляху до щастя і сімейного затишку.

Тож починаємо наш 30-денний марафон-читання. І нехай мир і щастя буде в Ваших сім`ях!

З повагою Христина Дикун.

 

ЗАВАНТАЖИТИ МАТЕРІАЛИ

 

ДОМАШНЄ ЗАВДАННЯ

1. Напишіть в коментарях на цій сторінці декілька слів про Вас і вашу сім”ю. Чи читали Ви раніше цю книгу? Як Ви можете оцінити свої стосунки з чоловіком? Чи є між Вами взаєморозуміння і повага? Чого Ви очікуєте від участі в марафоні?