Як я почала заробляти в декреті

ЗАТРЕБУВАНА ІТ ПРОФЕСІЯ “ВІДЕОСКРАЙБЕР”

АБО ЯК Я ПОЧАЛА ЗАРОБЛЯТИ В ДЕКРЕТІ ВІД 300 $ ЗА ХВИЛИНУ ВІДЕОРОЛИКА

Я довгий час сиділа в декреті і займалася всякими дурницями. Мабуть кожна мама може собі в цьому признатися, що попри виховання дітей, прибирання і готування їжі знаходиться ще пару годин, в які часом навіть хочеться щось зробити корисного, але переважно не знаєш що, або не знаєш як. А час іде, діти ростуть, і ось знову треба виходити на роботу, а виходити ні з чим… Поки ти сиділа в декреті або технології помінялися, або твою посаду зайняли більш перспективні працівники, або в тебе охота відпала до своєї роботи. Депресія, розчарування, силування себе, і як результат страждає сім”я і діти  та й ти не дуже щаслива.

Звичайно може бути і інший варіант, коли мама з декрету виходить на улюблену роботу, де її з нетерпінням чекають і дуже поважають. Але і тут часом буває загруз, коли робота починає забирати весь час і від цього знову ж таки страждає сім”я. Як не як, коли жінка стає мамою, на перше місце в неї виходять діти, і це нормально. Це не деградація, як дуже часто це здається багатьом мамам. Це просто зміна приорітетів, і життєвих цілей.

Що ж робити? Як забезпечити себе заробітком на власні потреби без шкоди для сім’ї? Як позбутися офісного рабства, але мати гарний прибуток? Як робити в житті те, що хочеться, а не те, що потрібно? Як не сидіти в чоловіка на шиї, а мати власні гроші на всякі приємності? Як забути про постійну втому і стрес? Цікаві запитання…

 Ось я для себе зрозуміла, що я не хочу виходити на стандартну роботу. Мене влаштовує працювати з дому, тим більше що сьогодні реалізовувати це дозволяє інтернет. Я можу працювати з дому, у зручний для мене час, можу не працювати, коли не хочеться. Не треба втікати від дітей, не треба міняти гардероб, не треба витрачати гроші на дорогу. Я не повинна ні в кого відпрошуватися, коли мої діти хворіють. Я не повинна слухати, як свариться шеф, у мене немає потреби брати участь в офісних тьорках. Я не чекаю скорочення, мені не страшне безробіття. Я сама вирішую, скільки я хочу заробити і коли хочу працювати, як хочу виглядати і де в цей час перебувати.

Серед тисячі професій, які сьогодні існують в інтернеті, я знайшла для себе улюблену і цікаву справу, яка приносить мені не тільки гроші, але і задоволення.

Чим я займаюся ? Я маю сласну анімаційну студію. Класно звучить, правда? =)))) Але насправді я працюю з командою професіоналів, які допомагають робити цікаві і унікальні відеоролики.

Що ми робимо? Ми займаємося створенням анімаційного і дудл відео. Я працюю зі сценаристом, який пише сценарії для відеороликів, групою професійних дикторів, які озвучують своїм голосом наші ролики, музикантами, які пишуть музику для наших відео, художником, який малює малюнки для роликів, ну і я сама монтую відео, це найскладніша робота з процесу, але і найбільш захоплююча.

Якщо коротко, то дудл відео (ще його називають відеоскрайбінг, відео білої дошки, дудл або мальоване відео) – це таке відео, коли рука малює картинки і текст на екрані. Це виглядає так, ніби руку, яка малює поверхнею, знімає камера. У такому відео в основному розповідається якась історія, яка ілюструється малюнками, по ходу розповіді. Це може бути створена спеціальна розповідь, а може бути проста інформація, пояснення чого-небудь.

Ось приклад такого відео :

 

Анімаційне відео – це мультик на будь-яку тему.

Ось приклад такого відео:

Цей тип відео дуже класно використовувати для реклами продукту або послуги, з метою залучення клієнта. І, оскільки в інтернеті мільйони сайтів, і мільярди товарів і послуг, такого роду реклама дуже популярна. Крім того, це відео настільки добре сприймається глядачами, що замовники самі шукають майстрів відеоскрайбінгу, бо знають, що їм потрібні такі відеоролики.

Так чим же займається моя анімаційна студія? Це дуже креативна і захоплююча робота. Ми робимо для клієнта з нуля відео для продажу (тобто відео, яке стимулює купувати). Пишемо сценарій, підбираємо або малюємо картинки, озвучуємо відео, підбираємо або пишемо музику, монтуємо відеоролики. Звучить страшно, але насправді все дуже просто.

Я освоїла цю професію за місяць. Ще місяць вправлялася і набивала руку. Ще місяць пішов на розповсюдження інформації про мої послуги. Адже щоб люди почали купувати товар, про нього потрібно розказати =). Потім почала заробляти гроші.

Все дуже просто.

1. Вміти малювати не треба. Досить знайти відповідну картинку в інтернеті і програма її сама намалює!

2. Сценарій пишеться за певною схемою, потрібно тільки підставити потрібний текст.

3. Озвучення замовляється в професійного диктора! Замовник вибирає з наявної бази, а диктор записує у потрібному форматі і якості.

4. Музику можна використовувати з бібліотеки програми або замовити у професійних композиторів – фрілансерів. Треба тільки підібрати стиль музики.

5. Ну і монтаж – дуже проста і захоплююча справа! Потрібно знати лише основні принципи і набивати руку =)

А ще я проводжу тренінги, на яких навчаю всіх бажаючих робити такі ж прикольні і унікальні ролики. Тому, якщо Вас цікавить або замовити відео для свого бізнесу або навчитися і заробляти на цьому гроші – звертайтеся! Завжди рада буду допомогти.

 

Також Ви можете записатися і пройти безкоштовний курс з відеоскрайбінгу, щоб ознайомитися з програмою переконатися що в цьому немає нічого важкого =)

Дізнатися більше

 

6 коментарів

 1. Світлана

  У Вас скільки помилок та “русизмів” -неможливо читати!

  Відповісти
  • Христина Дикун

   Світлано, повідомте будь ласка де саме Ви побачили помилку чи русизм =) Приймаю, що може таке бути, оскільки дуже не люблю вичитувати свої тексти! =)
   Буду дуже вдячна, якщо вкажете що саме Ви побачили! =)

   Відповісти
 2. Олена

  Доброго дня. Чи можна спочатку оплатити перший пакет занять, а потім доплатити якщо сподобається? Оплачувати треба перед заняттями чи можна після першого? чи потрібна художня підготовка? чи допомагаєте при отриманні першого замовлення? допомагаєте на перших порах в пошуку замовлень? Дякую за відповіді!

  Відповісти
  • Христина Дикун

   Доброго дня Олено.
   Дякую за запитання!
   1. Оплата частинами не передбачена, оскільки тренінг цілісно переплетений, та має на меті створення вашого відео в кінці курсу, всі заняття пов”язані один з одним і першої частини немає =)
   2. Оплачувати треба перед першим заняттям. Якщо Вам не сподобається я без вагань поверну Ваші гроші.
   3. Художня підготовка абсолютно не потрібна, але якщо Ви вмієте малювати – це тільки плюс, зможете сворювати свої унікальні малюнки.
   4. Я надаю особисту підтримку при умові реєстрації в тренінг на пакеті “Профі”
   5. В уроках тренінгу я розповідаю яким чином треба шукати клієнтів та як з ними працювати.
   Надіюся, я відповіла на все, що Вас цікавило! Якщо Ви вирішите взяти участь – напишіть мені на скриньку перед оплатою.
   Реєструйтеся і побачимося! =)
   До зустрічі! =)

   Відповісти
 3. Ірина Трохим

  чи можна оплатити по перерахунку?
  В який час відбуватимуться навчання?

  Відповісти
  • Христина Дикун

   Ірино доброго дня.
   Звичайно що можна оплатити перерахунком. Скину Вам на скриньку.
   Час занять – з 19:00

   Відповісти

Напишіть відгук