В мене вчора (20.03) було день народження.

І мій найкоханіший в світі чоловік подарував мені неочікуваний подарунок.

Коли я півроку тому почала задумуватися над ідеєю свого проекту, я нікому не розповідала про це все. Я багато читала, слухала, дивилася, і пробувала. І коли нарешті я наважилася розповісти про це все своєму чоловіку – бо якраз йому хотілося найбільше розказати – він мене висміяв =)

Але той факт, що чоловік не сприйняв моєї ідеї, хоча трохи і зачепив, але не спинив. Щоб ви краще відчули ситуацію, скажу, що мій чоловік “працює руками”, “створює робочі місця” і “робить реальні речі”, а в інтернеті, те, чим я хотіла займатися – “гроші з повітря” і “лохотрон”. І я розумію його, бо так думає більшість людей, які нічого не знають про заробіток в інтернеті або які попадалися на справжній лохотрон.

Хоча моя ідея і не до кінця була сприйнята, але я продовжувала про це думати і втілювати в життя. Я тестувала на чоловікові все, що могла =) і отримувала від нього поради, і конструктивну критику =) І хоча, як виявилося, він думав, що це в мене ненадовго, але з розумінням і чоловічою витримкою ставився до цього всього =)

Так от мій Ярко завжди вмів робити унікальні подарунки. Ось і цього разу вразив мене =) Представляю вам мій новий банер з логотипом SmartLady мейд ін Ярко Дикун.

 

Я на фоні свого нового банера

Я на фоні свого нового банера

Якщо хто не зрозумів – чоловік подарував мені банер з моїм логотипом для ведення моїх вебінарів, презентацій та інших он-лайнових потреб =) А ще мені було дуже приємно почути, що він в мене вірить і підтримує =)

Ось такий в мене чоловік =) Найкращий в світі! =)))

Христина Дикун

Facebook Twitter Google+ YouTube Skype