Я нічого не встигаю… Я не можу нічого запланувати бо діти, бо робота, бо … Я творча людина і мені подобається жити без плану… Планування забирає багато часу… Я не знаю як планувати… Нащо мені планувати?..

VARIOUS

Багато таких відмазок можна почути від різних людей. А часом і від одної =) Але хіба можна встигнути якщо чітко не планувати? Як ви будете знати що ви щось не встигли, якщо нічого не запланували?

 

«В мене так багато справ, і я не знаю як це все встигнути, де взяти час?» Якщо гарно все запланувати, поставити часові межі, не відволікатися на дурниці і виключити відволікаючі фактори – можна встигнути все що запланували, і ще й час на відпочинок залишиться.

9768_html_79011a8b

Давайте розберемо ці пункти детальніше.

  1. Планування. Чи не одна з найефективніших систем організації власного дня. Як планувати? Випишіть всі справи, які в вас є. Всі-всі, які тільки згадаєте. Їх має бути не менше 50. Тепер з цих справ випишіть ті, які маєте зробити в день, який плануєте.
  2. Біля кожної справи поставте час, який буде найзручнішим для виконання даної справи. Поставте справи в хронологічній послідовності. Ось вам і є запланований день.
  3. Виключіть всі відволікаючі фактори. Що це за фактори? Соціальні мережі, перевірка пошти, непотрібні відволікаючі справи (попити чаю/кави, покурити, поперекладати папери, пройтися, попліткувати, повтикати і таке інше).

Якщо беретеся робити якусь справу, то постановіть собі її зробити до кінця. Не переривайте роботу. І не вставайте з місця поки не закінчите!.

4

Ось і всі основні правила =)

Будьте продуктивними! І не гайте ваш час на дурниці! =)

39761-1u

Христина Дикун

Facebook Twitter Google+ YouTube Skype