Проект SmartLady

Все починалося з думки про те, що я можу дати цьому світові.

Цей сайт задумувався як персональний блог Христини Дикун. Проте, сьогодні це вже не просто блог – це портал мудрості для жінок.

smartlady_logo._web

Блог мудрості для жінок SmartLady заснований наприкінці 2013 року. Створений для мотивації, саморозвитку, натхнення та додаткових можливостей для жінок України, та тих, хто вміє і любить читати українською.

Емблемою-логотипом став равлик =) Він кумедний і символізує нас, жінок. Пригляньтесь до нього! Він прискорюється! А на плечах носить свою хатинку! Так як і кожна українська жінка, на якій тримається кожен дім. Коли ми заводимо свої сім”ї, ми стаємо ніби цей равлик – повільні, закриваємося в собі, ховаємося при кожній можливості. Але равлик SmartLady знайшов вихід =) Він вдосконалився і набув нової швидкості, він рухається до своєї мети, і в нього все вдається =)

Якщо Ви подумали, що SmartLady – це про автора блогу Христину Дикун, то це занадто голосно сказано =) Коли я вибирала назву для свого блогу – Блогу мудрості для жінок, я думала перш за все про читачів мого ресурсу, і я впевнена, що саме наша читачка є SmartLady, адже вона не стоїть на місці, хоче розвиватися, рухатися вперед до своїх цілей та мрій.

Я на фоні свого нового банера

Я на фоні свого нового банера

Тому не соромтеся коментувати, залишати свої думки, та роздуми  з приводу того, що Ви тут прочитаєте, Ваші коментарі не тільки надихають нас на роботу, а й дають ідеї для статей. Нам цікаво що цікаво Вам, тому ми заохочуємо всіх до контакту =)

Ласкаво просимо на наш Блог мудрості для жінок! Я впевнена тут кожна зможе знайти для себе щось цікаве, надихаюче та мотивуюче! А ми зробимо для цього все можливе!

 

Напишіть відгук