Про авторів

Проект розростається і сьогодні на Блозі мудрості для жінок публікуються автори з різними рубриками. Пропоную Вам ближче з ними познайомитися! І якщо Ви бажаєте долучитися до проекту, Вам є що сказати, Ви хочете поділитися своє мудрістю з іншими – ласкаво просимо в команду! =)

 

РУБРИКА ОН-ЛАЙН ЗАРОБІТОК; ВІДЕОМАРКЕТИНГ.

АВТОР ХРИСТИНА ДИКУН

Христина Дикун

Христина Дикун

Привіт! Дякую, що завітали на наш блог мудрості! І ласкаво прошу. Ми стараємося писати про все, що може мотивувати наших жінок рухатися вперед, вірити в себе, покращувати свій вигляд, стосунки, розвиватися та підніматися! Я рада, що мій особистий блог розростається і до нього доєднуються нові чудові жінки, які готові ділитися своєю мудрістю і своїми знаннями, переживаннями, проблемами і пропонують своє бачення/рішення.

Детальніше про мене та мою історію можна почитати ось тут.

 

 

 РУБРИКА КРАСА ТА ЖІНОЧНІСТЬ.

АВТОР: ЯНА ОЛЕКСЮК

Яна Олексюк

Яна Олексюк

Всім привіт! Мене звати Яна Олексюк. Я – молода заклопотана мама, яка працює, пише та гарно виглядає. Але так було не завжди. Не завжди я була гарна, донедавна не писала і не ходила на роботу. Я була просто заклопотана молода мама, яка не може дати собі ради. Все могло б і надалі так бути, як би одного дня я не змінила усе! Усе, що могло тягнути мене лише до низу, а не вперед. Але одного разу я вирішила йти лише на зустріч гарним змінам.

Все, про що я пишу чи про що розказую, усе я перевірила на власному досвіді. Усе випробувала на собі та змогла зробити чіткі висновки, що руйнує жінку, як Жінку, а що звичайну жінку піднімає до незабутньої Жінки. Усі поради, які я подаю тут це не що інше, як гарна допомога жінці стати Жінкою з великою букви. Просто потрібно раз довіритися моєму досвіду, спробувати і Ви самі усе зрозумієте.

Дякую Христі Дикун, що я можу усе це донеси до Вас. Дякую нам усім, що Доля об’єднала нас для створення великої мети. Допомогти таким самим, як ми – молодим гарним матусям, які тільки встали на свій власний шлях! А я зі свого  боку обіцяю чесність та доцільність моїх порад.

 

РУБРИКА ЮРИДИЧНА КОНСУЛЬТАЦІЯ ДЛЯ ЖІНОК.

АВТОР ЮЛІЯ ЗОЛОТАРЕНКО

Юлія Золотаренко

Юлія Золотаренко

Вітаю! Звати мене Юля Золотаренко. Народилась я 10 липня 1986 р. Здобула вищу юридичну освіту, працювала за фахом. І все було б так передбачувано і монотонно, якби одного разу….. я не народила донечку! Так почалась моя новітня історія, а точніше з того моменту, коли моїй донечці виповнилось шість місяців. Післяродовий криз минув, доця все більше почала усвідомлювати себе окремою від мами особистістю, та і я потроху почала згадувати, ким була до того, як моє життя кардинально змінилось.

Ще під час вагітності я дала собі обіцянку, що не дам собі “зачахнути” у декреті і знайду соціально значиме заняття, яке було б корисним для таких жінок, як я, яке дало б мені можливість розвиватися, тримати руку на пульсі суспільного життя і просто було б для мене цікавим. Прикро було дивитись, як деякі мої подруги втрачають себе і з такою важкою працею здобуті професійні знання та з головою поринають у хатні клопоти. Адже декрет – це не вигнання якесь і не покарання, і в наших силах зробити цей період продуктивним і приємним.

Ось такими були мої думки, а знайшли вони втілення в життя тоді, коли моя подруга Яна Олексюк розповіла мені про свою діяльність на платформі Smartlady і зробила мені пропозицію, від якої я не змогла відмовитись: приєднатися до команди мудрих жінок і творити на користь Вам, наші дорогі читачі!

Тому я тут і писатиму для Вас. Писатиму про те, що я добре знаю, чого мене навчали п’ять років в університеті: розуміти закон і застосовувати його на практиці. І хай це Вам у житті допоможе!

РУБРИКА КУЛІНАРІЯ.

АВТОР АНАСТАСІЯ КАДИРОВСЬКА

Анастасія Кордівська

Анастасія Кордівська

Привіт! Мене звати Кадировська Настя. Мені всього 21 , і в мене вже є коханий чоловік та нездоланна пристрасть до куховарення.

Чому я написала про чоловіка та про їжу в одному реченні? Тому що вони нероздільні!

Ретельно займатися вивченням кулінарії я почала виключно після весілля, ну а результати моїх спроб та пошуків куштував звичайно ж Мій мужчина.

Перший час запарена “Мівіна” і неймовірно смачно зварені сосиски були апогеєм моїх кулінарних талантів, але потім це все почало переростати в дике захоплення смаженням, варінням, випічкою та іншими процесами готування.

Я полюбила готувати як ніколи раніше і тепер, навіть коли Мій мужчина просить приготувати йому найпростіший бутерброд, то і ця, здавалося б, найлегша у світі страва  (якщо це можна так назвати) перетворюється на кулінарний шедевр.

Відтепер, зрозумівши, що мені і моїм рецептам тісно на одній кухні, я хочу поділитися ними з Вами, дорогі читачки, обіцяю, буде смачно!

 

 

Напишіть відгук