Півроку тому я випадково натрапила на сторінку українського блогера, мандрівника і інфопідприємця Ореста Зуба. Тоді я ще не знала як зміниться моє життя, хоча передчувала ці зміни і прагнула їх.

 

Блог Ореста Зуба openmind.com.ua

Блог Ореста Зуба openmind.com.ua

Сьогодні, пройшовши величезні метаморфози особистості, в які входили і подолання психологічних бар”єрів, і знаходження цілей життя, усвідомлення напрямку в своєму житті.

Якост так склалося, що все життя важливі рішення приймав за мене хтось інший. Куди їхати, на що вчитися, що робити, де працювати… і так тривало до того моменту, поки я не одружилася і не зрозуміла, що тепер я відповідальна за своє життя, і ніхто інший. Лише від мене буде залежати все що далі буде відбуватися, і лише я можу вирішити що мені потрібно в цьому житті.

Так от, сьогодні я вже чітко бачу свій шлях. Я знаю що я хочу а чого я точно не хочу, і я вдосконалююся щохвилини. Незважаючи на те, що в мене мало часу, що треба доглядати дітей, готувати, прибирати, я стараюся кожну вільну хвилину присвятити не відпочинку, а самовдосконаленну, самоорганізації та навчанню.

Вже півроку я відвідую різні он-лайн тренінги і курси, безкоштовні та платні, які здаються мені цікавими і корисними. А сьогодні я хочу поділитися з вами одною дуже емоційною для себе новиною =) Я вперше беру участь у великій он-лайн події, і хочу запросити вас всіх долучитися і підтримати мене. Це для мене нова трансформація, нові страхи, які треба подолати та нові виклики, які треба осилити =)

Про що я? Власне хочу запросити на безкоштовну он-лайн конференцію e-Biz, яку організовує мій колега і наставник Орест Зуб. Конференція присвячена можливостям в інтернеті, що дуже актуально за сьогоднішніх обставин. Тому я рекомендую відвідати конференцію, рекомендую уважно слухати, надихатися та брати звідти користь для себе.

Для цієї конференції я створила перший свій відеоролик на замовлення. Ось він =)


Конференція буде проходити он-лайн, що дуже зручно особисто для мене, оскільки  не дуже маю як виїхати з двома дітьми (няні в нас ще немає), і тому, буде зручно як виступати так і слухати не виходячи з дому. Одним словом переходьте за посиланням та реєструйтеся http://openmind.com.ua/ebiz/. Участь є безкоштовною.

ПС. Конференція вже пройшла, і ось запис мого першого виступу =) Не судіть строго =) Але коментувати можна сміло =))


Успіхів! Побачимося! =)

 

Риска

 

Цікавить можливість робити унікальні відеоролики?

Тисни кнопку та отримай доступ до безкоштовного курсу з відеоскрайінгу

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

Христина Дикун

Facebook Twitter Google+ YouTube Skype