живДякую, що звітали на мій блог. І ласкаво прошу =)

Мене звати Христина Дикун.
Зараз трошки розкажу про себе!

 

Народилася я 20 березня 1985 року в АР Крим, де мама з татом (корінні галичани) працювали вчителями української мови і літератури.

У 1989 році ми повернулися до Львова (тато робив революцію – це довга історія) і в 1991 мене віддали до Львівської середньої спеціальної музичної школи інтернату ім. Соломії Крушельницької (мама хотіла, щоб я займалася музикою =)), але з музикою не склалося і 1997 мене перевели до СШ №37 з підвищенним вивченням французької мови.

З 2000 року я належу до Пласту Національної скаутської організації України, вважаю що ця організація дала мені більше за все навчання, яке я мала, і за всі гуртки, які я переходила (а це і гімнастика, народні танці, малювання, ліпка з глини, ткацтво, школа журналістики, школа фатографії, гурток інформатики і багато іншого).

У 2003 році я поступила в ЛНУ ім. І.Франка на філологічний факультет, спеціальність перська мова і література (чому кафедра сходознавства розташована на філологічному факультеті, мабуть, і на самій кафедрі не знають =)), але успішно закінчивши сходознавство з дипломом магістра, поступила на аспірантуру кафедри української літератури ім. академіка М.Возняка у 2008 році.

В 2010 році я вийшла заміж за найкращого в світі чоловіка і взяла його прізвище =).
Щойно одружені. Львів. 2010 рік.

В 2010 році я вийшла заміж за найкращого в світі чоловіка і взяла його прізвище =).

У 2011 році в нас народилася перша дитинка – донечка Софійка. А в 2013 році появився ще й братчик Софійці – Ярема =)

Тепер в нас повний комплект дітей =)))

Але, сидячи в декреті, мене почала долати депресія. Я відчувала, що деградую, замкнулася в собі, щоб ніхто не помітив цієї деградації. Не хотілося нічого робити, квартира потопала в безладі. До нас перестали приходити в гості, бо ми перестали їх запрошувати і це було просто нестерпно, адже ми з чоловіком досить комунікабельні особистості.

01

І якось я сказала собі – досить. Вже ніколи не буде як раніше. Діти – це найцінніше що може бути в житті жінки! Робота мами – не підтирати попи а виховувати нову людину! І ти маєш прийняти цю роботу з гордістю! І тільки від тебе залежить як ти витратиш час в декреті, згаєш його на ниття або самоорганізуєшся і перейдеш на новий рівень.

І я почала шукати. Оскільки мама з маленькою дитинкою дуже прив”язана до дому, і розігнатися нікуди =), я почала  відвідувати безкоштовні конференції для мам в інтернеті, які влаштовували різні тренери, я почала читати літературу про саморозвиток, і нарешті наважилася піти на платний тренінг до Ореста Зуба, який проводив його українською мовою, що дуже мені заімпонувало.

Блог Ореста Зуба openmind.com.ua

Блог Ореста Зуба openmind.com.ua

 

Цей тренінг, і наступні семінари, які проводив Орест, змінили моє життя. Те що він говорив, те що пропагував – не вкладалося в голові, розривало шаблони і піднімало на новий рівень свідомість. Якби не Орест, я б, мабуть, ніколи не наважилася на свою справу, на цей блог, на такі думки, які зараз рояться в мене в голові. Тому, Оресте, не перестану дякувати і хвалити Тебе! =)

Насправді, ця нова інформація  змінила моє життя. Тепер я була не просто мама в декретній відпустці, яка з розпачу готова на стіну дертися від одноманітності. Тепер я допомагала іншим жінкам розібратися в собі, самореалізуватися і справитися з буденними проблемами, а також успішно розвиваюся у сфері відеомаркетингу.


Я знайшла своє покликання – створення анімаційного відео. Я люблю свою роботу =) За цей рік я дуже добре опанувала це ремесло, і настільки ним захопилася, що не бачу тепер для себе іншого шляху. Я постійно вчуся і здобуваю нові навики в цій ділянці, і це також не дає “засохнути” =)

Крім того, я побачила що в Україні є потенціал для розвитку цієї ділянки, і наважилася створити курси для всіх бажаючих навчитися цієї справи. Тому, якщо Вам цікаво – слідкуйте за оновленнями сайту, підписуйтеся на безкоштовні уроки з відео-анімації та шукайте мене в соціальних мережах. За цей час мої лекції та он-лайн курси прослухали понад 15000 слухачів. Також Ви можете піти моїм шляхом та навчитися створювати дудл відео, мультфільми для бізнесу та зрозуміти механіку роботи з YouTube.

В 2016 році я забрала документи з аспірантури, оскільки більше не бачила сенсу вчитися у сфері, яка мене не надихає і яка не знадобиться мені в кар”єрі. Мій тато досі не може цього пережити =) Вибач, тату =) цей напрямок не для мене!

Я заснувала свою он-лайн копанію – студія створення відео-презентацій для бізнесу video4sales.com.ua  – і за цей час ми створили понад 400 проектів для малого та середнього бізнесу та співпрацювали з підприємціми з 13 кріїн світу (Україна, Білорусія, Казахстан, Канада, США, Великобританія, Єгипет, Індія, Італія, Іспанія, Португалія, Туреччина, В”єтнам), власне, он-лайн формат компанії (всі процеси відбуваються через інтернет – підрядники, співробітники, ресурси – всі працюють через он-лайн) дозволяє не бути прив”язаним до місця, країни, бути мобільним та клієнтоорієнтованим.

З 2015 року мене постйно запрошують виступати на ІТ конференції та викладати в ІТ школи, я активно співпрацюю з Львівською академією Start IT  а також проводжу майстер класи для дітей, класів, шкіл та сезонних ІТ таборів у Львові. 

Ось список найпопулярніших та найцікавіших заходів. в яких я брала участь:

VI Всеукраїнський Форум «Захоплені життям. Історії успіху ветеранів АТО» 2018

– SMCamp 2018

– Lviv iCamp 2016,

– Клуб Ділових Людей, Львів, 2016

– Жіночі фестивалі “Аніма”, Львів,  2014, 2015, 2017

– Lviv Freelance Forum, 2016

– eBiz 2014, 2015, 2016, 2017

– OpenMind Forum 2015

У 2018 році я відкрила свою ІТ школу – ФАБРИКА ІТ у Винниках.

Власне це сталося якось дуже цікаво. Адже я тільки почала задумуватися а чи не відкрити мені ще й свою живу школу (адже он-лайн навчання в мене активно розвивається, і на моїх живих курсах та майстер класах стільки задоволених людей). І всесвіт мене моментально почув =) Як то кажуть – через 7 рукопотискань мене знайков інвестор, який мав бажання відкрити ІТ школу в Винниках, і шукав партнера, який міг би це все організувати. Він вийшов на мене і ми зійшлися поглядами та підходами. Так, без копійки вкладень, я відкрила свою ІТ школу та стала співласницею бізнесу. Тепер активно вкладаю свої інтелектуальні ресурси в розвиток цієї справи. 

Я дуже надіюся, що Ви знайдете для себе на моєму блозі цікаву інформацію! І якщо вам допоможе моя діяльність – я буду дуже щаслива, адже саме для цього я тепер працюю!

Отже, заходьте в гості, завжди рада – Христина Дикун!

ПС. І справа моя росте і розвивається. Наприкінці 2014 року до мене почали приєднуватися інші жінки, які також мають бажання реалізуватися і рухатися вперед, тому сьогодні це вже не особистий блог, а ресурс про жінок і для жінок України.

І якщо Ви також відчули потяг до чогось нового і незвіданого, якщо мій ресурс Вас надихає, або Ви бачите себе частиною цього проекту – пишіть! Я впевнена, Вашу історію мають почути! І Ви точно можете бути корисною багатьом!

=====================================================================================

Давайте дружити в соціальних мережах Facebook, Google+, YouTube

=====================================================================================

А тепер давайте знайомитися =)

Мені буде надзвичайно приємно, якщо Ви розповісте мені і Вашу історію =)

Оскільки цей блог ведеться для Вас, мені дуже важливо і цікаво знати того, хто нас читає =)

Тому напишіть кілька слів про себе в коментарях. Ми завжди раді новим знайомствам =)

7 коментарів

 1. Natalia

  Молодець ,бажаю і надалі розвиватись!)

  Відповісти
 2. Дмитро Веділін

  так тримати й надалі!

  Відповісти
 3. Юліана

  Я вперше потрапила на Ваш сайт, щось мене до нього притягнуло. Ви чудова жінка! Захотілося Вам зробити комплімент, насамперед, Вашій мудрості. Думаю, що наші шляхи перетнуться, а зараз просто скажу Вам – творіть, любіть і просто будьте прекрасні)

  Відповісти
  • Христина Дикун

   Дуже дякую Юліано! =))
   Мені надзвичайно приємно!
   Тоді до зустрічі! ;)

   Відповісти

Напишіть відгук