Можливо зі мною щось і не так =), але мені постійно хочеться дізнаватися щось нового. Я відкрила для себе світ он-лайн навчання, який приносить мені не лише нові цікаві знання, але і шалене задоволення від процесу і результату.

Я люблю копатися в інформації, люблю освоювати нові сервіси і програми, люблю дізнаватися про нові можливості інтернету і використовувати ці можливості.

От недавно я виступала на он-лайн конференції itravel у свого вчителя і наставника Ореста Зуба. Якщо чесно, я заскочила на цю конференцію за 4 дні до її проведення, і за цей час (а я була зовсім не готова, мала лише ідею) я підготувала не тільки свій виступ про подорожі з дітьми (переглянути його можна ось тут), але і книгу-посібник для батьків, які хочуть підгоуватися до мандрівки зі своїми малюками.

А ще на цій конференції зовсім несподівано для себе я виграла путівник в Ідію, який розігрував Орест. Путівник побував в Індії вже 7 разів =)) І це буде для мене честю, якщо ще і я завезу його туди  =)

Христина Дикун та Орест Зуб в Трускавці 27.07.2014

Христина Дикун та Орест Зуб в Трускавці 27.07.2014

Якщо чесно – Індія і Тибет – мандрівки – мрії №1 =) Як тільки мої карапузи підростуть – обов”язково мушу побувати в цих загадкових і манливих країнах!

А ще минулих вихідних ми побували в м. Трускавець на зустрічі випускників програми TraveLEarning PRO, в якій я навчалася останній місяць. Це було класно, я познайомилася з новими людьми, а головне змінила обстановку і нарешті в живу перетнулася з Орестом =)

Але і це ще не все. Я їздила туди зі своїм малюком. Звичайно, чоловік допомагав, і велике за це йому дякую, бо якби не він, я б не справилася =) Але я це зробила попри те, що в мене маленька дитина на руках. Я пройшла одна з перших всю програму і я приїхала на живу зустріч (хоч не всі бездітні учасники програми були присутні). Як казали про мене інші учасники програми – шалена мамця =) І, мабуть, я така =) От не сидиться мені на місці =)

Ярема активно брав участь у всіх обговореннях =) чим тішив і дивував всіх навколо =)

Ярема бере участь у обговоренні =)

Ярема бере участь у обговоренні =)

Так от, що я хочу цим сказати? Лише те, що ми вирішуємо як нам жити. Лише ми здатні вийти за зону свого комфорту і рухатися в перед. Лише ми вирішуємо деградувати чи еволюціонувати. Кожна мама переживає за своїх дітей, але не змушуйте своїх дітей терпіти ваш поганий настрій тільки через те, що ви закрилися і нікуди не хочете виходити щоб розвіятися. =) Живіть! Мамусі – декрет – це найпрекрасніша пора! Попри те, що ви зараз залишилися на господарці, і тягнете всю хатню роботу і малих дітей, ви маєте неймовірну можливість змінити своє життя на краще, змінити себе на краще, змінити світ навколо себе! =) Тож рухайтеся! Не маринуйте себе у власному соку =) А я Вам допоможу, чим зможу!

ПС. Напишіть будь ласка, чи пробуєте Ви виходити за межі своєї зони комфорту і як це відбувається – важко, легко, що відбувається потім? =)

Риска

Хочете навчитися створювати унікальні відеоролики

і заробляти додаткові кошти в інтернеті?

Безкоштовно отримайте 6 простих відеоуроків про відеоскрайбінг

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

Христина Дикун

Facebook Twitter Google+ YouTube Skype