Ми майже все літо провели з дітьми в селі в бабці. Природа, річка, ліс, город зі свіжими овочами і фрукрами, басейн, батут, пісочниця, що може бути краще для відпочинку з дітьми? А

ще якщо є під боком незамінна помічниця – добра бабця, яка і підмінить, і допоможе і в образу не дасть =))

Але зараз не про це. В нас на селі по сусідству живе одна молода жінка. Колись, коли ми були малими, ця сусідка була старша, а ми малі =) ми разом не бавилися. Але зараз так сталося, що наші дітки – дівчатка, мають однаковий вік і дуже подружилися. От і ми також зблизилися. Так от виявилося, що ця жінка – Леся її звати, вишиває хрестиком. Але вишиває не просто собі так як всі, а вишиває картини в стилі НЮ.

IMG_4610

Мені важко було уявити як це вишивати хрестиком голі тіла, адже вишивання хрестиком, як стереотип, уявляється зовсім канонічним, а тут НЮ… Мені треба було це побачити.

І от я нафотографувала ці чудові роботи і хочу з вами поділитися. Леся, як приклад зламу стереотипів, як приклад пізнання нового і осучаснення традицій. Я в захопленні від цих робіт, від техніки виконання, бо ніколи не цікавилася вишивкою, але ця майстрин мене підкорила! =)

Ось її роботи. Оцініть і ви!

Можна замовити навіть свою фотографію!

IMG_5044

Вовки.

IMG_5045

Карапуз

IMG_5047

Мен

IMG_5050

Жінка

IMG_5051

Інтим

Риска

Цікавить можливість навчитися створювати унікальні відеоролиики

та  заробляти на цьому через інтернет?

Тисни на кнопку та отримай безкоштовний курс з відеоскрайбінгу!

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

Христина Дикун

Facebook Twitter Google+ YouTube Skype