Не секрет, що моїм вчителем і наставником, завдяки якому я зайнялася он-лайн навчанням і знайшла свою справу є Орест Зуб. Про нього я не втомлюся говорити, і якщо Ви надумали заснувати свою он-лайн справу, то в українському інфо-бізнесі він найкращий.

От зовсім недавно Орест організовував он-лайн конференцію, на яку запросив виступати і мене, тож сьогодні я хочу поділитися своїм виступом з моїми читачами.

Тема конференції була он-лайн заробіток, а я розповідала про свій досвід створення відеороликів для продажів в інтернеті. Власне я вже майже два роки займаюся створенням відеороликів і рік навчаю цій справі бажаючих. Я створюю відеоролики легко і якісно, всі мої роботи можна подивитися на моєму каналі YouTube. І власне швидкому і легкому створенню відео я і навчаю своїх учнів. Практично за 1 місяць можна опанувати нову цікаву і креативну професію і збільшити свої доходи вдвічі а то і втричі. А це дуже вагомо, особливо, враховуючи економічну ситуацію України.

Спеціально для своїх читачів я записала відео з конференції, і тепер ділюся ним з Вами. Буду дуже рада, якщо Вам пригодиться інформація, яку я розповідаю, а також я в подарунок віддаю Вам безкоштовний курс з кольорової анімації.

Якщо Вам цікаво навчитися створювати кольорову анімацію – скористайтеся моїми безкоштовними он-лайн уроками.

БЕЗКОШТОВНИЙ КУРС АНІМАЦІЇ

Христина Дикун

Facebook Twitter Google+ YouTube Skype