Моя сестра навчила свою майже річну донечку показувати бабая. Хто такий бабай, думаю, пояснювати не треба. Так от, як це відбувається. Мама дає команду покажи «Я бабай!!» І дитятко піднімає руки догори і з широко розкритим в посмішці ротом, з якого виглядає вже два зуба, каже «ААААА». Картина дуже мила =) Особливо якщо згадати хто такий бабай =)

IMG_0365

Я дуже люблю спостерігати за людьми на вулиці, коли їду в транспорті. Це просто шедеври світового театру. Такі драми! Такі персонажі! Це неймовірна насолода. Якби кожен з цих персонажів бачив себе з боку, думаю, це змінило б все їхнє життя. Нахнюплені носи. Злі заклопотані обличчя. «Морда – кирпичом» – як кажуть наші східні сусіди. В очах висвічується вся злість життя. Як можна так жити?

Золоте правило етикету всіх часів і народів – завжди посміхайся. Є дуже багато видів посмішок. Посмішка похвали, посмішка прив’язаності, посмішка любові, посмішка насмішки, та багато інших, в нашій родині появилася ще посмішка бабая =).

IMG_0400

Чи приємно спілкуватися з людиною коли в неї на лиці написано – нічого не хочу йдіть геть? А в більшості наших людей так і написано =) Мені неприємно. Знаєте, часом людина ніби і усміхається, але очі всерівно віддають відчаєм. Чому так?

Ну, припустимо, ваш шеф злюка. Припустимо, чоловік скупердяй, або подружки – зануди. Але у всьому світі люди стикаються з такими проблемами! Чи, можливо ви думаєте що тільки в нашій країні сваряться, ображаються, причиняють один одному біль. В європейців і американців проблеми не стирають посмішки з їхніх обличь, вони не виносять сміття зі свого життя на люди. Навіть більше, показувати всім довкола що вас щось роздратувало сьогодні вважається непристойною поведінкою. Французи навіть мають для цього приказку – з таким обличчям залишаються в дома.

От візьмемо до прикладу молоду дівчину. Перед тим, як вийти з дому вона нафарбувалася, гарно одягнулася, підібрала аксесуари до свого одягу. Для чого вона це робить? Щоб сподобатися оточуючим. Але як можна сподобатися, коли в неї на лиці написано – ЗЛЮКА?

І ця гримаса в нас всюди! Чи в магазині – продавець на тебе дивиться ніби то ти йому щось винен. Партнери – бізнесмени гаркаються, ніби кіт з собакою. Європеєць подумає що він в такій ситуації заважає непривітній людині. Як так можна вести бізнес? І ми ще в Європу зібралися?

IMG_1064

Позитивно мислити і бути приємними з оточуючими – ось запорука успіху! Нитики і зануди – завжди будуть самотніми. Тому не будьте занудами.

Ось вам вправа для щоденного марафету перед виходом в світ. Сідаєте перед дзеркалом, наносите макіяж, і тепер випробовуєте свою чарівну усмішку. Якщо не хочеться посміхатися – силою розтягуємо свого милого ротика в посмішці, і дивимося як же це гарно виглядає. Ця вправа з практики йогів. Сила її в тому, що м’язи обличчя, які розтягуються в посмішці передають сигнал на нервові закінчення, в мозок поступає більше крові і настрій покращується =) Тому не чекайте коли вам буде добре щоб посміхатися – посміхайтеся щоб вам було добре! =)

IMG_0653

Не будьте сердитими бабаями! Посміхайтеся! І ваше життя налагодиться! Що б там не було!

Христина Дикун

Facebook Twitter Google+ YouTube Skype