Поговоримо трохи про здоров`я!

Наша сім”я, якось так склалося, завжди була схильна до легеневих простуд. І я пам”ятаю ще з дитинства, як мама робила нам інгаляції, коли ми хворіли. Це були просто неймовірні тортури, хоча і досить ефективно діяли на наші легені. Але ось це випарювання лиця, так, саме лиця, бо треба було сидіти над паруючим баняком з якого валили клуби пари, а мама ще зверху накривала рушником, щоб та пара чітко попадала в ціль – в наше лице =) насправді легені, але нам малим, було зовсім не весело.

І хоча ці інгаляції були досить ефективні, і нам дуже подобалася підготовка – бо мама завжди наварювала ромашки, або хвої, і це дуже гарно все пахло, а тоді додавала до цього відвару соди і з кастрюлі починала інтенсивно виділятися пара – подальший процес мені особливо дуже не подобався.

Ще був варіант з відвареною картоплею. Теж було ефективно, хоча потім тої картоплі їсти було не можна=) І содою її не посипали =) але з кастрюлі, де зварили картоплю також виділялася інтенсивна пара, і треба було пекти лице під рушником, щоб хоч трошки прогріти легені і полегшити, від кашлю, дихання. Наша мама любила всякі такі народні методи, і це нас часто рятувало від антибіотиків і лікарень.

І от тепер я стала мамою, і мої дітки також почали хворіти. Особливо, коли почали відвідувати садочок і школу. І мені довелося задуматися, а чи є якісь такі інгаляції, в яких не треба пекти обличчя над парою? Бо силувати своїх дітей до таких тортур я якось не маю натхнення =) а профілактику, а то й лікування, здалося б застосувати. Ну і в часі інтерактивних технологій і рішучого прогресу, досить цікаво спостерігати як бабусині рецепти знаходять втілення в сучасних технологіях.

Так от, недавно ми завели собі ось такий милий пристрій – Юлайзен Хоум, який спробували випробувати на собі =)


До речі дуже простий у використанні. Всі деталі, які потрібно є в коробці, навіть є дві маски – одна для дорослого інша для дитини, і є також дихальна трубка, якщо маска лякає дитину.

Детальніше дивіться в моєму відео, яке я зняла під час тестування приладу =)

 

Особливо мене потішило кріплення для утримування маски. Це ж так просто і зручно – не класти маску на стіл (щоб не забруднити або випадково потягнути – діти люблять =)) а причіпити її за сам пристрій!

Люблю зручні застосунки!

Просто краса і зручність у Юлайзер Хоум

Просто краса і зручність у Юлайзер Хоум

Консультувалися з нашим терапевтом – вона дуже радила нам використовувати такий небулайзер і для профілактики і для лікування. Дала цінні поради щодо використання, до речі, щоб прийняти інгаляції треба ще до лікарських флакончиків з діючою речовиною додавати фізрозчин, я цього незнала. Ну і рекомендують такі інгаляції з 5-6 років, не раніше.

Як виявилося, показання до застосування небулайзера Ulaizer Home ось такі:

  • Бронхіт і пневмонія;
  • Профілактика і лікування гострих респіраторних захворювань;
  • Загострення хронічних захворювань горла;
  • Бронхіальна астма;
  • Грибкові захворювання дихальних шляхів;
  • Всі види кашлю;

А загалом діти дуже позитивно сприйняли ідею з інгаляціями, в нас була, навіть можна так сказати, весела гра =) Трохи незвично їм було від несильного шуму, який видавав пристрій, але, через пару секунд звикли, кажуть що сподобалося “дихати в трубочку” =)

Софійка приймає інгаляції з Ulaizer home

Софійка приймає інгаляції з Ulaizer home

Шукайте Ulaizer home у своєму місті. Він доступний і дуже зручний у використанні!

Ось тут можна переглянути список магазинув у Вашому місті: http://ulaizer.com.ua/ua/gde-kupit-ingalyator-nebulayzer/

А ми пішли оздоровлятися і приймати інгалції! =)

Всім здоров”я!

Христина Дикун

Facebook Twitter Google+ YouTube Skype