Знайшла ось такі от поради для покращення осанки і взагалі зовнішнього вигляду. Оскільки зараз для мене дуже актуально (після пологів ще не до кінця відновилася фігура) збираюся випробувати цей метод, і ділюся з вами =))) Давайте разом покращувати наш зовнішній вигляд!

Отже, кажуть, що відвислий живіт прибере рушник =)))

Японський метод корекції фігури змінює зовнішній вигляд за п’ять хвилин в день.

Цю просту техніку розробили японські фахівці близько десяти років тому. Вона дозволяє повернути скелет в природне положення і змінити обриси тіла, зробивши талію тоншою, а спину – рівнішою. Книга з описом методики розійшлася величезним тиражем – 6 мільйонів екземплярів, але опис чудо-техніки вкладається всього в кілька пунктів.

Ось вони:

1. Скручуємо з рушника тугий валик довжиною не менше 40 сантиметрів і товщиною 7-10 сантиметрів. Перев’язуємо валик міцною ниткою , щоб не розмотався.

2. Сідаємо на досить тверду горизонтальну поверхню (м’яке ліжко не підійде, краще лежати на кушетці, масажному столі або просто на туристичному килимку на підлозі), кладемо згорнутий валик.

http://smartlady.com.ua/

3. Акуратно опускаємося на спину, притримуючи валик руками так, щоб він виявився впоперек тіла під попереком – рівно під пупком. Це важливо.

4. Ноги кладемо на ширину плечей і «косолапо» зводимо стопи разом – так, щоб великі пальці торкалися одне одного, а п’яти були на відстані 20-25 сантиметрів.

5. Заводимо витягнуті прямі руки за голову, повертаємо їх долонями вниз і з’єднуємо між собою мізинцями. Поза досить незручна, якщо вам складно розпрямити руки повністю, не страшно, нехай лежать, як виходить. Головне, стежити, щоб стикалися великі пальці ніг і мізинці рук.

6. Лежимо в такому положенні 5 хвилин.

Якщо все зроблено правильно, ваш скелет почне негайно набувати природну для нього форму – і ви відчуєте, як живіт чудесним чином «втягується» всередину тіла. Однак цей процес може бути болючим. Якщо вам занадто складно відразу витримати п’ять хвилин, починайте з хвилини – двох, кожен день збільшуючи час «відпочинку на валику». Результати стануть помітні оточуючим приблизно через місяць.

(!) За час кожного сеансу кістки і суглоби злегка зрушуються з місця, тому вставати з рушники потрібно дуже акуратно, без різких рухів.

 

За місяць відчитаюся =)) Подивимося, чи дійсно японці мають рацію! =)))

Риска

Хочете навчитися створювати унікальні відеоролики

і заробляти додаткові кошти в інтернеті?

Безкоштовно отримайте 6 простих відеоуроків про відеоскрайбінг

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

Христина Дикун

Facebook Twitter Google+ YouTube Skype