В попередній статтях про YouTube я вже розповідала про те, як оформити свій канал, як завантажити і просувати свої відео, як підключити монетизацію, як підтвердити права на своє відео та як додати анотації до відео.

В цій статті я хочу Вам розповісти про ще одну дуже корисну але не дуже очевидну штуку – це об”єднання аккаунту на YouTube з аккаунтом AdSense . Отже для початку Вам потрібно завести ці два аккаунти =)

Зробити це дуже легко, якщо у Вас є поштова cкринька на gmail.com, адже цей поштовий сервіс від Google допомагає просто і легко отримати доступ до всіх сервісів, які пропонує ця креативна і продуктивна компанія.

Якщо у Вас вже є аккаунт на YouTube та AdSense об”єднати їх дуже просто, можна навіть сказати в два кліки =). Для цього на каналі YouTube потрібно зайти в Твору студію – Канал – Додатково, знайти там функцію – Пов’яжіть обліковий запис “AdWords для відео”. Натиснути кнопку – Зв”язати облікові записи та слідуючи інструкції вставити ідентифікатор клієнта (номер в аккаунті AdSense) в потрібне місце. Все. Об”єднання завершене =)

YouTube + AdSense

YouTube + AdSense

Якщо раптом щось не виходить – дивіться детально у відеоуроці та повторюйте все за мною. Немає нічого складного.

Тепер давайте розберемо для чого нам поєднувати ці два аккаунти? А це нам потрібно для того, щоб могти отримувати наші рахунки за монетизовані відео. Оскільки сам YouTube не має функції виплати грошей, відповідно цю функцію взяв на себе AdSense. Тому коли будете заповнювати дані в аккаунті AdSense не забудьте там вказати достовірну інформацію. Оскільки на адресу, яку Ви пропишете в анкеті прийде лист з кодом, який потрібно буде ввести для отримання своїх зароблених грошей. Все дуже просто і легко!

Тому створюйте унікальні відеоролики, монетизуйте їх та отримуйте за це винагороду.

Ось детальний відоурок про те як поєднати YouTube та AdSense.

ПС. Якщо Вам були корисними ця стаття та відеоурок напишіть про це будь ласка в коментарях, щоб я знала що це комусь потрібно =) Буду дуже вдячна!

Риска

 

Цікавить можливість робити унікальні відеоролики?

Тисни кнопку та отримай доступ до безкоштовного курсу з відеоскрайінгу

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

Христина Дикун

Facebook Twitter Google+ YouTube Skype