В кожної із нас настає момент, коли ми запитуємо себе: «Чи правильно я будую стосунки? Чи правильно веду свій бюджет? Чи правильно харчуюся?». Але не в багатьох постає питання: «А чи правильно я одягаюся… вдома?»

Так-так саме вдома.  Ми розуміємось на моді, ми, навіть, можемо назвати себе експертами в цьому делікатному питанні. Ми читаємо глянцеві видання, спостерігаємо за зірками сучасності, підглядаємо у відомих брендових магазинах за жінками,  які приміряють ту чи іншу річ. Ми багато усього знаємо та ділимось одна з одною, але з-поміж усього цього забуваємо про непомітне та не важливе, на нашу думку – про те, як ми одягаємось вдома.

«Хто мене бачить?», – подумаєте Ви. Окрім чоловіка та дітей більше ніхто. Ну ще, можливо, подруга забіжить чи сусідка, але це ж свої, вони нас приймають в будь-якому вигляді.

Чарівна домогосподарка, яка навіть не підозрюю, що виглядає непривабливо =)

Чарівна домогосподарка, яка навіть не підозрюю, що виглядає непривабливо =)

За цими думками ми і не помічаємо, що втрачаємо ту межу, яка нас відокремлює від Жінки з великої букви. Від  Жінки, яка любить себе настільки, щоб бути королевою завжди.

А як цього не вистачає нам, молодим мамам, які те і роблять, що або на вулиці або вдома постійно в клопотах. І от уявіть картину- Ваш, неймовірно коханий чоловік, бачить Вас або в спортивному – бо так зручніше гуляти з малюком, або в теплому та зручному халатику з тапочками дивної зайцевидної форми. І він, дивиться на Вас такими не палкими, зайцевидними оченятами. А Ви? А ви думаєте –« Що ж йому не вистачає?»…

Трохи перебільшено, але суть Ви розумієте =)

Трохи перебільшено, але суть Ви розумієте =)

Відповідь проста – йому не вистачає Вас! Такої гарної, сексуально-звабливої, з вогниками в оченятах. Як це можливо? І взагалі: « Моєму чоловіку байдуже, як я виглядаю. Він зі мною, а значить, його все влаштовує!». І тут ми усі робимо таку банальну  помилку, яка докорінно міняє багато чого у наших особистих відносинах.

Я сама була на тому рівні, коли відчуття: «Він мій і його все влаштовує», – мене переповнювали. Відчуття, що ти начебто робиш усе правильно, але деколи щось гризе  зсередини. Раптом мені щось відкрилось  і я почала шукати. Відповідь прийшла не відразу. Не з першого разу і не від однієї людини. Відповідь була настільки близько, що я ніколи б і подумати не змогла. Виявляється те, що ми носимо вдома, напряму впливає на наші взаємовідносини з чоловіками та їхнім сприйняттям жінки в цілому.

Те, як Ви себе відчуваєте, і те, як Ви виглядаєте дуже пов"язано! =)

Те, як Ви себе відчуваєте, і те, як Ви виглядаєте дуже пов”язано! =)

«Це якась фігня», – скажете Ви. А я ще раз і ще раз наголошу про користь такої фігні у взаємовідносинах між чоловіком та жінкою. Я, як мама синочка, можу написати і про те, які смаки та вподобання ми прививаємо нашим дітям своїм домашнім гардеробом, але сьогодні не про це. Сьогодні про те, що якщо Ви хочете зберегти або  заново відродити вогники в очах свого коханого чоловіка, то над цим треба трохи попрацювати.

А саме:

– прийняти думку про те, що в дома  потрібно виглядати, як Королева. Завжди та при любих обставинах;

–  викинути речі, які на думку самих чоловіків отруюються їхнє і ваше спільне життя. Речі, які є в кожної, але про які ми б ніколи погано подумати не могли. Речі, які настільки вкоренились у наші домівки, що без них ми не уявляємо нашого життя. Речі, які заполонили магазини і які  ми купляємо, не задумуючись над наслідками своїх дій;

– витратити кілька годин, щоб знайти достойні речі у ваш новий домашній гардероб. Визнаю, це вдасться не відразу і не всім, але хто шукає, той завжди знаходить;

– і найголовніше, що вам доведеться зробити – витратити гроші на речі, які ще донедавна були для вас байдужим аксесуаром вашого повсякдення. Певне цей пункт буде одним з найважчих, адже стільки років  в нашій свідомості закралась думка про те, що домашній одяг це зручно та комфортно, а відповідно дешево та сердито. Тут Ви маєте себе побороти і попрацювати над собою. Адже Ви робите неймовірну справу свого життя – змінюєте себе назавжди;

– і ще одне, не менш важливе, що Вам доведеться змінити в собі – це Ваше відношення до нового домашнього гардеробу.

Можна бути жіночною, навіть, коли Вас ніхто не бачить! =)

Можна бути жіночною, навіть, коли Вас ніхто не бачить! =)

Так-так, саме відношення. Незважаючи на ціну та вашу любов до неї Ви маєте до нього відноситься так, наче це найголовніше з-поміж усіх речей. Ви повинні: гарно за ним доглядати, акуратно носити  та  виділити найзатишніше місце  у Вашій шафі для ваших нових друзів. Адже з ними ви будете товришувати  довго та тісно.

Не просто виконати усі умови, визначені вище, але на власному досвіді наголошу ще раз, що скориставшись моїми порадами Ви почнете відноситися до себе по-іншому, а відповідно, оточуючі швидко помітять та приймуть Ваші зміни. А що відбуватиметься далі залежить виключно від Вашого бажання.

Повернімось до наших речей. Що ж це за такі загадкові речі, що руйнують нам наше повсякдення? Я знайшла цю відповідь зовсім несподівано для себе.  Спочатку почала аналізувати свій гардероб, потім гардероб своїх  подруг. Потім я отримала кілька порад від більш досвідченіших жінок в питаннях сімейних відносин, а ще в мене був довготривалий та багатогодинний марафон спеціалізованими магазинами. І що я там побачила? Те, що є у  всіх нас.

Тепер зрозуміло, як пропозиція народжує попит. Я для себе склала список. Аналізуючи почуте та побачене, я запропонувала його проаналізувати подругам, далі їхнім чоловікам, ну а далі мене вже цікавила думка виключно чоловіків. На основі цих відповідей в мене вибудувався такий собі хіт-парад. Загалом, я зупинилась на 9 найцікавіших та неочікуваних позиціях. Так і народився ТОП – 9 згубних домашніх речей. Кожна позиція тут для нас неймовірно знайома, але в свою чергу неймовірно не прийнятна для чоловіків: теплі мохнаті халати, тапки дивакуватої форми, безформенні штанці та футболки, – ось кілька речей з цього списку.

Повикидайте всі речі з цього списку! Вони Вам не пасують! =)

Повикидайте всі речі з цього списку! Вони Вам не пасують! =)

Чому наші чоловіки стільки часу мовчать про ці речі і нам нічого не розповідають? Над цим я також довгенько думала. З одного боку для них ці речі також вкоренились у їхнє повсякденне життя і в свою чергу є несвідомим подразником, який подалі і впливає на сприйняття нас, як жінок. Або Вам просто попався дуже толерантний чоловік, який не допускає негативних коментарів у Вашу адресу. Більше я схиляюсь до першого варіанту і тому пропоную після перегляду кожного наступного  пункту, Ви, милі жінки, запропонуйте своїм чоловікам дати  відвертий коментар на рахунок тої чи іншої речі зі списку і почуєте багато чого цікавого.

Виберіть Ваш варіант =)

Кожна наступна стаття буде присвячена кожному з дев’яти пунктів,  в якій я, спираючись на власний досвід та досвід чоловіків, відкрию Вам деякі секрети. Дам певні поради і впевнена, що Ви зміните своє відношення до домашнього гардеробу назавжди. Більше того, в мене велика мета – хочу, щоб якомога більше жінок зрозуміли, як такі «дрібнички» можуть зруйнувати гарні стосунки або ж навпаки підняти їх на новий рівень.

Автор: Яна Олексюк

ПС: Напишіть будь ласка в коментарях якому одязі Ви надаєте перевагу в дома =) Нам дуже важливо для продовження досліджень =)

Риска

ОТРИМАЙ ЗАПИС БЕЗКОШТОВНОГО ОН-ЛАЙН СЕМІНАРУ “НЕ КАТУЙ СВОЄ ВОЛОССЯ”

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

Яна Олексюк